موج
کدخبر : ۳۷۲۵۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372578

سردار جعفری خبرداد:

فرمانده تیپ ۱۱ امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام از خدمات پزشکی سپاه امیرالمومنین استان ایلام در منطقه مرزی " شیخ صله" کرمانشاه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه تیپ ۱۱ امیرالمومنین(ع) برای تامین امنیت در مناطق مرزی استان کرمانشاه مستقر شده و علاوه بر تامین امنیت، مردم یاری و خدمت رسانی به مردم عزیز را وظیفه خود می داند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار علی جعفری فرمانده تیپ ۱۱ امیرالمؤمنین(ع) ایلام افزود: سپاه امیرالمومنین (ع) در این زمینه از تمام امکانات و ظرفیت های موجود استفاده می نماید، با هماهنگی های به عمل آمده و با مشارکت معاونت سلامت ودفاع زیستی سپاه استان، مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان و بسیج جامعه پزشکی اردوی یکروزه خدمات پزشکی در روستای شیخ صله برپا شده است.

وی اظهار داشت: در این اردوی یکروزه پزشکان و پرستاران بسیجی با تخصص داخلی، چشم پزشکی ، عمومی، دندانپزشکی، مامایی، تزریقات برادران و خواهران ، داروخانه حضور داشتند و به مردم منطقه مرزی شیخ صله و روستاهای ثلاث باباجانی خدمات پزشکی ارائه کردند.

فرمانده تیپ ۱۱ امیرالمؤمنین(ع) ایلام خاطرنشان کرد: دراین اردوی یکروزه که با مرکزیت روستای شیخ صله برپا شد بیش از ۵۰۰ نفر از اهالی روستاهای ثلاث باباجانی از خدمات ویزیت و داروی کاملاً رایگان بهره مند شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها