موج
کدخبر : ۳۷۲۴۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372487

حجت الاسلام کریمی تبار تأکید کرد:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه امروز مساجد، سنگر مجاهدان در راه خدا در عرصه فرهنگی است، گفت: تاثیرگذاری پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در فضای مجازی ضرورت دارد.

حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در اردوی معنویت افزایی مسئولان و کارکنان  سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام،با بیان اینکه خلوتی صف نماز جمعه و مسجد موجب خوشحالی دشمنان می شود، افزود: پیشکسوتان جبهه و جهاد و فرهنگ ایثار و شهادت، لازم است که امروز با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان، وارد عرصه میدان فرهنگی شوند.

وی اظهار داشت: جایگاه شهدا و خانواده های شهدا در نظام اسلامی، جایگاه ویژه ای است، این نگاه در نظام اسلامی، نگاهی متعالی است و  همه در انتظار این هستیم که خداوند به ما چنین توفیقی  عنایت فرماید که به شهدا ملحق شویم.

وی ادامه داد: کسانی که وارد عرصه جهاد فی سبیل الله شدند و به شهادت نرسیدند نیز جایگاه بزرگی دارند،ادامه داد: کسی که در این عرصه جوانی خود را سپری کرده یا ورود به این عرصه پیدا کرده است، باید بداند که این مقطعی و فصلی از یک عمر تشکیلاتی نیست، همانگونه که ایمان باید استمرار  داشته باشد، مجاهدت مجاهدان نیز باید استمرار داشته باشد.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: جایی‌که ایمان استمرار دارد این مجاهدت هم استمرار دارد، منتها شرائط آن متفاوت است، البته ما باید همواره آمادگی جهاد را در خود تقویت کنیم و هر لحظه‌ای که نیاز شد، آماده جهاد باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: در شرایطی قرار گرفته ایم که در محاصره فرهنگی هستیم و پیشکسوتان راه جهاد و جبهه می توانند در عرصه مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان نقش آفرین باشند، اگر دیروز دفاع از کیان ایران اسلامی یک تکلیف شرعی بود، امروز سنگر ما در عرصه فرهنگی مسجد است، در سنگر مسجد با تمام توان از ارزش های دینی و خون شهدا دفاع کنیم، دشمن می خواهد مسجد و نماز جمعه خلوت شود

حجت الاسلام دکتر  کریمی تبار با تاکید بر اینکه خلوتی صف نماز جمعه و مسجد موجب خوشحالی دشمنان می شود، افزود: اگر غیرت دینی ما به جوش بیاید هیچ موقع اجازه نمی دهیم که صف نمازگزاران ما در خانه خدا خلوت شود، باید تلاش کنیم مساجد خالی نباشند و این وظیفه و رسالتی بزرگ برای مجاهدان فی سبیل الله است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها