موج
کدخبر : ۳۷۱۲۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371284

محبوب رستم زاد خبر داد:

رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت:شهرستان مرزی دهلران با توجه به افزایشی بودن شناسایی بیماران جدید مبتلا به کووید- ۱۹ در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محبوب رستم زاد افزود: روند شیوع ویروس کرونا در دهلران سیر صعودی به خود گرفته است ، بطوریکه از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون یک هزار و ۷۳۷ نفر در این شهرستان به این بیماری مبتلا شده اند.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته نیز ۳۳ مورد جدید کرونا در دهلران شناسایی و چهار نفر نیز در مراکز درمانی بستری شدند،اظهار داشت: شهرستان چرداول نیز از وضعیت زرد به نارنجی کرونا تبدیل شده و بر این اساس تعداد شهرستان های با وضعیت نارنجی در استان پس از آبدانان به ۲ شهرستان رسیده و سایر مناطق در وضعیت زرد هستند.

رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام تصریح کرد: تنها در ۲ روز گذشته حدود ۳۰۰ مبتلا به کرونا در استان ایلام شناسایی و بیش از ۳۰ نفر نیز در مراکز درمانی بستری شدند، هم اکنون ۶۹ نفر بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان ایلام بستری هستند.

رستم زاد اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا در کشور تعداد مبتلایان در استان ایلام به ۲۷ هزار و ۳۸۲ نفر رسیده است که از این شمار ۲۵ هزار و ۵۳۲ نفر بهبود یافته و ۶۷۳ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها