موج
کدخبر : ۳۷۱۰۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371023

سردار القاصی مهر خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از کنترل دقیق ورودی های استان و جلوگیری از تردد خودروهای پلاک غیربومی از سمت استان خوزستان و هم چنین خروج خودروهای پلاک های بومی از سمت شهرستان دهلران خبر داد وگفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون از ورود بیش از 2هزار وسیله نقلیه به استان جلوگیری و به مبدا حرکتی عودت داده شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر افزود: برابر تدابیر ستاد مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری خطرناک کووید 19 ،طرح ممنوعیت تردد خودروهای شخصی دارای پلاک غیربومی از سمت خوزستان آغاز و تا اطلاع ثانونی ادامه خواهد یافت.

وی اظهار داشت: رسالت مهم ماموران پلیس راه استان، حرکت در راستای حفظ جان انسان ها بوده و اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و محدودیت ها و ممنوعیت های ترددی در این راستا، نمود دیگری از انجام این رسالت مهم می باشد.

فرمانده انتظامی استان ایلام از استمرار اجرای طرح ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت 21 تا 3 بامداد در معابر درون شهری خبر داد و تصریح کرد:همکاری و مشارکت مردم در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا نقش بسیار مهمی در کاهش شیوع بیماری کرونا داشته است.

سردار القاصی مهر خاطرنشان کرد: خودروهای دارای پلاک غیر بومی در صورت ورود به استان به وسیله دوربین های کنترلی و همچنین تیم های استقراری و گشتی پلیس راه اعمال قانون و برگشت داده خواهند شد.

وی تصریح کرد:اینگونه طرح ها برای دفاع از سلامتی مردم بوده و از آحاد شهروندان انتظار داریم همچون گذشته با خادمان خود در نیروی انتظامی همکاری لازم را داشته باشند تا به زودی شاهد حذف این بیماری خطرناک از کشور عزیزمان باشیم.

فرمانده انتظامی استان ایلام به شهروندان توصیه کرد،در صورت امکان از سفرهای غیرضروری در جاده های استان اجتناب و محدودیت های ترددی وضع شده در خصوص مصوبات ستاد مقابله با کرونا را رعایت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها