موج
کدخبر : ۳۷۰۴۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370482

سید سعید موسوی خبر داد:

رئیس امور اداری شرکت پالایش گاز ایلام از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد این پالایشگاه خبر داد و گفت: اجرای این طرح در آستانه سال نو می تواند هدیه خوبی برای کارکنان شاغل در شرکتهای پیمانکاری باشد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سید سعید موسوی با اشاره به اینکه طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان پیمانکاری شاغل در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت پالایش گاز ایلام اجرایی شد،افزود: این طرح با هدف برقراری عدالت،نظام مند و یکنواخت کردن پرداخت ها متناسب با ارزش مشاغل برای تمام کارکنان صنعت نفت توسط وزارت نفت ابلاغ شده، در شرکت پالایش گاز ایلام هم با توجه به وظایفی که کارکنان عملاً در ابتدای سال جاری عهده دار بوده‌اند و انطباق این وظایف با عناوین شغلی طرح و با رعایت شرایط احراز پیش‌بینی شده در شناسنامه های شغلی،اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه برای اجرای  این طرح در مرحله اول، جلسات کارشناسی با روسای واحدها و نمایندگان کارفرما درهر پیمان برگزار و انطباق مشاغل با وظایف کارکنان مورد بررسی قرار گرفته است،اظهار داشت: پس از انجام جلسات کارشناسی و در نهایت با برگزاری جلسات مدیریتی متعدد با حضور مدیرعامل شرکت،اجرای این طرح مهم و اساسی نهایی شد.

رئیس امور اداری شرکت پالایش گازایلام با اشاره به اینکه این طرح برای تمام کارکنان شاغل در پیمانهای مستمر غیر پروژه ای پالایشگاه از ابتدای سال ۹۹ اجرایی شد،تصریح کرد: ضوابط جدید پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکاری پیمان های مستمر غیرپروژه ای در صنعت نفت در پالایشگاه گاز ایلام اجرا و بیش از ۴۵۰نفر مشمول اجرای این طرح شدند که انتظار می رود پس از اجرای این طرح شاهد افزایش سطح رضایتمندی کارکنان باشیم.

 موسوی خاطرنشان کرد: با موافقت مدیرعامل شرکت و به منظور جلوگیری از کاهش گروه شغلی و دریافتی کارکنان در زمان بررسی طرح، نهایت انعطاف  متناسب با شرح شغل و شرایط شغل و شاغل در نظر گرفته شد، محاسبه معوقات هر پیمان به صورت جداگانه انجام  و مبلغ معوقه قابل پرداخت به هر کدام از کارکنان مشخص و بر اساس جلسات هماهنگی که بین واحدهای امور اداری، امور مالی و امور پیمانها برگزار شد مبالغ معوق محاسبه شده قبل از پایان سال به حساب کارکنان واریز شد.

وی اظهار داشت:بر اساس طرح وزارت نفت برای بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری علاوه بر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، طرح بیمه تکمیلی که در آن سهم کارکنان از حق بیمه قابل پرداخت ۲۰ درصد و سهم شرکت 80 درصد می باشد، نیز از ابتدای سال ۹۹ اجرایی شده است.

وی در پایان ضمن تشکر از مدیران صنعت نفت و گاز بخاطر توجه ویژه به بحث معیشت کارکنان،ابراز امیدواری کرد که اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و بیمه تکمیلی، باعث افزایش انگیزه کارکنان و کمک به رونق و شکوفایی صنعت نفت و گاز کشور و دستیابی به اهداف عالیه شرکت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها