موج
کدخبر : ۳۶۸۹۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368935

محمد نوزری خبر داد:

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه امسال هیچ برنامه ای برای پذیرایی از مسافران در ایلام نداریم،گفت:فرمانداران بصورت هفتگی در بحث کرونا ارزیابی می شوند و از مردم خواهش می‌کنیم برای حفظ سلامتی خودشان امسال نیز در ایام عید از سفر صرف‌نظر کنند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،محمد نوزری در شصتمین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا با بیان اینکه چادر زنی در ایام تعطیلات در سطح استان ایلام ممنوع است و مرز مسافرتی مهران مجدد یک هفته دیگر تعطیل می شود، افزود: امسال ایلام هیچ برنامه ای به خاطر شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی برای پذیرایی از مسافران نوروزی را ندارد.

وی ضمن تقدیر همراهی خوب مردم و تلاش و زحمات اعضای ستاد استانی کرونا، اظهار داشت:خوشبختانه با وحدت و همدلی و همراهی مردم و مسئولان ظرف ۲۴ روز گذشته هیچ مورد فوتی کرونایی در استان نداشته‌ایم.

سرپرست استانداری ایلام به نزدیک شدن به ایام تعطیلات سال نو اشاره و تصریح کرد: در این میان نیز به همراهی و همدلی مردم و مسئولان برای مهار کرونا نیازمند هستیم.

نوزری نسبت به ساده انگاری کرونا در ایام تعطیلات نوروزی هشدار داد و به خاطر شیوع بیماری کرونا همچون سال گذشته چادر زنی  در سطح استانممنوع است،گفت: از مردم خواهش می‌کنیم برای حفظ سلامتی خودشان امسال نیز در ایام عید از سفر صرف‌نظر کنند.

وی با بیان اینکه با توجه به شیوع بیماری جهش یافته کرونا فرمانداران به دقت مسائل را رصد کنند و دراین زمینه به صورت هفتگی از آنان ارزیابی به عمل خواهد آمد، افزود:تلاش می‌کنیم برای یک هفته دیگر مرز مسافرتی مهران بسته شود.

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه سبک زندگی که مردم در یک سال گذشته در پیش گرفته‌اند، همچنان باید برای یک سال دیگر هم حفظ شود،خاطرنشان کرد: فضای مجازی و صدا و سیما بایستی برای اوقات فراغت مردم و تعطیلات برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهند.

نوزری خاطرنشان کرد:همه باید مواظبت کنیم تا در ایام پیش رو اصول بهداشتی، دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی به دقت رعایت و اجرایی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها