موج
کدخبر : ۳۶۸۰۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368064

قنبر موسی نژاد خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت:حمایتهای حقوقی و قضایی از قشر نیازمند یکی از راههای توانمند شدن آنان است و دستگاه قضایی ومرکزوکلا همراهان همیشگی کمیته امداد هستند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،قنبر موسی نژاد در دیدار با رئیس و اعضای ه‍یات مدیره وکلای استان با بیان اینکه حمایتهای حقوقی و قضایی از قشر مددجوو نیازمند در مواقع ضروری  یکی از بهترین راههای کمک به آنان است که گاهاً به توانمندی آنها منجر می شود،افزود:بسیاری از مددجویان هستند که در مواجهه با مشکلات اجتماعی و قضایی بخاطر نداشتن توان مالی از پیگیری حقوق قانونی خود ناتوان هستند که در چنین مواقعی کمک حقوقی وقضایی به آنان بهترین نوع خدمت است.

وی اظهار داشت: کمیته امداد استان بر اساس تفاهم نامه هایی که با مرکز وکلای قوه ی قضائیه استان و مجموعه دادگستری استان داشته با مشارکت خوب وکلای نیکوکار توانسته ایم بسیاری از مشکلات قضایی و معاضدت های حقوقی قشر مددجو را برطرف و آنان را در پی گیری های حقوق حقه خود دستگیری نماییم.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به اینکه فقر فقط در زمینه های مالی و معیشتی نیست ،خاطرنشان کرد: گاها یک مشکل اجتماعی،فرهنگی و یا قضایی مانعی بزرگ در راه شکوفایی و توانمندی یک خانواده است که لازم است در چنین مواقعی از قشر مددجو و نیازمند حمایت شود.

همچنین رئیس مرکز وکلای استان ایلام به تفاهم نامه های انعقادی با ادارات کمیته امداد وبهزیسی استان برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالتی رایگان به اقشارآسیب پذیرومددجوی تحت حمایت نهادهای مذکوراشاره کرد و گفت: بنده به سهم خود ازاعضای هیات مدیره وبازرسان ومجموعه افتخارآفرین مرکزوکلای استان بابت خدمات کم نظیری حقوقی به اقشار مددجوی استان تشکروقدرانی می کنم.

محمد مرادنژادی افزود: مشارکت در زمینه رفع مشکلات اجتماعی و قضایی نیازمندان ومددجوبان در زمینه های گوناگون از جمله خدمات مشاوره ای حقوقی ووکالتی توسط وکلا به جامعه هدف ومددجویی استان از اهداف مرکز وکلای استان بوده است.

وی اظهار داشت: فراهم کردن دسترسی آسان نیازمندان به مراجع قضایی با هدف رسیدن به حقوق خود یکی از اهداف مرکز وکلای استان در همکاری با کمیته امداد و دیگرنهادی های خیرومددجو بوده و همچنان به این همکاری ها ادامه خواهیم داد.

رئیس مرکز وکلای استان ایلام گفت: وکلای عضو این مرکز با کمال رغبت به معاضدتهای حقوقی مربوط به قشر مددجو و نیازمند استان ورود نموده و درخلال این چند سال اقدام به پذیرش وقبول وکالت پرونده های زیادی که از طرف مدیران کل ادارات کمیته امداد وبهزیسی درراستای تفاهم نامه های فیمابین معرفی شده اند بصورت تبرعی ورایگان نموده اند.

مرادنژادی افزود:هدف ما این است که مشکلات مالی خانواده های اقشارآسیب پذیر بعنوان ولی نعمتان ما مانعی برای رسیدن به حقی که دارند نشود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها