موج
کدخبر : ۳۶۵۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365417

رضا اکبری خبر داد:

مدیر گروه جهادی کانون فرهنگی و هنری مسجدالنبی(ص) شهر ایلام گفت: در دوران دفاع مقدس مساجد محل جذب نیرو برای دفاع از خاک وطن بود و امروزه با توجه به تحمیل جنگ اقتصادی و ناجوانمردانه دشمن استکبار به کشور عزیز ایران اسلامی باز هم مساجد محل مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن است.

 

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، رضا اکبری از توزیع بیش از ۱۰۰ بسته حمایتی و معیشتی در بین اقشار کم درآمد در شهر ایلام خبر دادو افزود:در راستای کمک های مومنانه تعداد ۱۰۰ بسته معیشتی با همت بنیاد برکت،توسط کانون فرهنگی  و هنری مسجد النبی(ص) ایلام بین نیازمندان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه گوش به فرمان رهبرعزیز انقلاب در برابر جنگ نابرابر آمریکای جنایتکار خواهیم ایستاد و اظهار داشت : مردم نوع دوست استان ایلام در زمان جنگ تحمیلی خوب درخشیدند و امروزه در کمک به افراد بی بضاعت جامعه احساس وظیفه می کنند و به یاری آنان می شتابند.  

مدیر گروه جهادی کانون فرهنگی و هنری مسجدالنبی(ص) شهر ایلام با بیان اینکه  با استفاده از ظرفیت های موجود آنچه در توان داشته باشیم با کمک سایر نهادها به یاری افراد نیازمند می شتابیم، تصریح کرد:دشمنان نظام و انقلاب بدانند اگر از گرسنگی هم بمیریم، یک قدم از اهداف انقلاب و نظام عقب نشینی نخواهیم کرد.

اکبری با اشاره به اینکه همه سرباز جان بر کف شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و درمیدان مبارزه مرد عمل هستیم،خاطرنشان کرد: مردم استان ایلام از لحاظ سخاوتمندی زبان زد عام و خاص هستند و انتظار داریم با کمک های مومنانه خود این گروه جهادی را دریابند تا بتوانیم نوکر خوبی برای افراد بی بضاعت جامعه باشیم.

مدیر گروه جهادی کانون فرهنگی و هنری مسجدالنبی(ص) شهر ایلام از همه افراد متمکن درخواست کرد که کمک های مومنانه خود را به این مسجد اهدا کنند تا بین نیازمندان توزیع شود که رضایت خدا و خلق خدا در پی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها