موج
کدخبر : ۳۶۵۴۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365401

سردار جمال شاکرمی خبر داد:

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه به نوکریمان برای مردم افتخار می کنیم، گفت:هر جایی که تفکر انقلاب اسلامی و گفتمان ولایت جریان داشته باشد، سپاه آنجا حضور فعال و موثر دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، سردار جمال شاکرمی در گردهمایی بزرگ معتمدین، بزرگان و عشایر منطقه دشت عباس دهلران، افزود:امروز نیرو‌های بسیجی و پاسداران در عرصه‌های فرهنگی، دینی، اجتماعی، سازندگی، محرومیت زدایی و غیره در خدمت مردم هستند.

وی با بیان اینکه در کجای دنیا دیده‌اید که نیروی نظامی و شبه نظامی به ساخت سرویس بهداشتی و مسائل معیشتی و  محرومیت زدایی افتخار کند، اظهار داشت: امروز ما پاسداران از پادگان‌ها، اتاق‌ها و مقرهایمان بیرون آمده‌ایم تا به مردم عزیز کشورمان با تمام قوا خدمت کنیم.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم که در سپاه نوکری مردم را بکنیم، چراکه ما از مردم هستیم و این خدمات‌دهی را افتخار می‌دانیم.

سردار شاکرمی خاطر نشان کرد: دشت عباس قدمگاه حاج قاسم سلیمانی و رزمندگان جان برکف اسلام در دوران دفاع مقدس در عملیات هایی همچون فتح المبین است و ما و مسؤلان امروز به تاسی از رشادت ها و مجاهدت های آن عزیزان مکلف به خدمت رسانی به مردم هستیم.

وی تصریح کرد: مردم شهرستان دهلران و منطقه دشت عباس در دوران دفاع مقدس از جان مایه گذاشتند و به دفاع از مرزهای کشور پرداختند ،امروز لازم است تا مسئولان مشکلات این مردم را پیگیری و حل نمایند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام گفت: امروز مردم منطقه خود نگهبان مرزها هستند و به خوبی از کیان مرزهای کشور دفاع می کنند و انتظار ما است که مردم همچنان و با قدرت از مرزها دفاع کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها