موج
کدخبر : ۳۶۴۸۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364896

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی همینه پوشالی آمریکا را به چالش کشیده است،گفت: ایران امروز در فراز یک نبرد بزرگ با قدرت‌های استکباری بوده و در این نبرد نقش مردم تعیین‌کننده‌ترین عامل پیروزی ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،  سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در یادواره شهدا و ایثارگران ایل قجر که در مصلی شهر ایلام برگزار شد،افزود: انقلاب اسلامی در حال حاضر به نبوغ سیاسی لازم رسیده و این جایگاه به‌واسطه نگرش‌های سیاسی بین‌المللی است، ایران اسلامی از آغازین سالهای گام دوم انقلاب اسلامی عبور کرده و به دستاوردهای بسیاری رسیده است.

وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی مقتدر است زیرا در هیچ مقطعی از تاریخ اینگونه در عرصه بین الملل نقش آفرین نبوده و علیرغم همه فشارها و سختی ها و توطئه و فتنه و جنگ نرم و سرد اما مقتدرانه ایستاده است،اظهار داشت: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود سنگ اندازی های بی حد و حصر دشمنان، هیمنه پوشالی غرب و آمریکا را به چالش کشیده که این موارد باید به نسل جوان منتقل شود.

سردار شاکرمی خاطرنشان کرد: برای تبیین دستاوردهای انقلاب در سطح داخلی و بین المللی و نیز ارتقای جهت گیری‌های انقلاب، تک تک افراد جامعه مسئولیت دارند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام رشادت عشایر و ایلات استان ایلام را مورد اشاره قرار داد و گفت: ایل قجر به‌مانند دیگر ایلات استان، در دوران دفاع مقدس حماسه‌های بزرگی را خلق کرده و عشایر این استان در دفاع از مرزهای کشور کارنامه درخشانی دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها