موج
کدخبر : ۳۶۳۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363430

مدیرعامل شرکت گاز ایلام در دیدار انتظامی استان:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: شرکت گاز استان با گازرسانی به مناطق شهری و روستایی استان در مناطق مرزی، در تأمین امنیت مشارکت کرده است.

به گزارش  خبرگزاری موج ایلام، عباس شمس اللهی در دیدار با فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: با ابلاغ مصوبه تکمیلی افزایش سرانه گاز رسانی به شهرها و روستاهای مرزی در دو سال گذشته تعداد زیادی از روستاهای مرزی که قبلا توجیح اقتصادی نداشتند، گازدار شدند.

وی اظهار داشت: این مناطق شامل روستاهای مرزی در شهرستانهای دهلران و مهران و بخش بولی در شهرستان چوار می باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام همچنین گزارشی از عملکرد و وضعیت گازرسانی در حوزه های شهری، روستایی و صنایع تولیدی داد و اظهار داشت: هم اکنون 99 درصد جمعیت خانوار شهری و 94 درصد جمعیت خانوار روستایی استان از نعمت گاز شهری برخوردارند و تعداد 870 واحد صنعتی استان، کلیه شهرکهای صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی مهران نیز از نعمت گاز بهره مند شده اند و ازین طریق در کمک به جهش و استمرار تولید این واحدها به اقتصاد استان کمک شایانی شده است.

شمس اللهی خاطرنشان کرد: با گازرسانی به مناطق باقیمانده شهری و روستایی استان و استفاده مردم از انرژی پاک گاز، علاوه بر کمک به حفظ منابع طبیعی و محیط زیست، جلوگیری از مهاجرت روستاییان و حتی رونق روستاها و مهاجرت معکوس، صرفه جویی و درآمد اقتصادی ناشی از جایگزینی مصرف سوخت های مایع و جلوگیری از قاچاق سوخت مرزی را به ارمغان خواهد آورد.

وی اظهار داشت: از زمان شیوع کرونا، همکاران ما در این شرکت طبق روال گذشته به انجام امورات و خدمات رسانی به مشترکین از طریق میز خدمت الکترونیکی و بصورت غیر حضوری توجه ویژه داشته اند و انجام خدمات مشتریان در کمترین زمان ممکن و جلب رضایت حداکثری ایشان را در سرلوحه کار خود قرار داده اند.

فرمانده انتظامی استان ایلام در این دیدار گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری همه باید در تأمین امنیت مشارکت کنند که در این راستا عملکرد شرکت گاز استان ایلام در گازرسانی به روستاها و بخش های محروم بخصوص روستاهای مرزی منجر به کاهش مهاجرت آنان شده است.

سرهنگ " دلاور القاصی مهر" فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه با گازرسانی به مناطق محروم و مرزی استان از مهاجرت آنان جلوگیری شده است، افزود: با گازرسانی به روستاهای مرزی، این مجموعه در تأمین امنیت پایدار مناطق مرزی مشارکت کرده که قابل تقدیر و قدردانی است.

وی خاطرنشان کرد: شاید این مشارکت در دید مردم قابل مشاهده نباشد ولی در دید نیروهای انتظامی و امنیتی، کار بزرگ وارزشمند و مشارکت قابل توجهی در تأمین امنیت پایدار بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها