موج
کدخبر : ۳۶۲۳۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362355

سرهنگ رضا همتی زاده اعلام کرد:

رئیس پلیس راه استان گفت: خودروهایی که در اجرای طرح کرونا با داشتن برگ تردد از فرمانداری و پلیس راه بازهم جریمه شده‌اند تا ۱۰ روز فرصت دارند مدارک خود را برای لغو جریمه اعمالی به پلیس راه استان تحویل دهند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده  با اشاره به اینکه در مدت اجرای طرح محدودیت های کرونایی، جریمه هایی برای رانندگان خاطی در نظر گرفته شده بود،افزود: در این مدت با توجه به اینکه تعدادی از هم استانی های عزیز دارای مشکلاتی از قبیل دارو و درمان و نیازمند سفر و خروج از استان بودند و برای آنها با توجه به مدارک مثبته برگ تردد صادر شده است.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: تمامی محورهای مواصلاتی کشور با دوربین‌های هوشمند مجهز شده اند و برای این محدودیت ها نیز توسط دوربین ها جریمه صادر شده است  که می طلبد کسانی که دارای برگ تردد بوده و باز هم برای آنها قبض جریمه صادر شده است تا ۱۰ روز دیگر فرصت دارند برای لغو جرائم خود به پلیس راه استان مراجعه کنند.

سرهنگ همتی زاده با تاکید بر اینکه محدودیت حضور در آرامستان ها و تفرجگاه ها  همچنان به قوت خود باقی است ، تصریح کرد: برای کسانی که این محدودیت‌ها را رعایت نکنند، قبض جریمه صادر خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: مشمولین بایستی هنگام مراجعه به پلیس راه استان تمامی مدارک مثبته خود و همچنین برگ‌ترددی که برای آنها از فرمانداری یا پلیس‌راه صادر شده است را همراه خود داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها