موج
کدخبر : ۳۶۰۷۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360748

امام جمعه ایلام در دیدار با رئیس بنیاد نخبگان استان اعلام کرد:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت:بهره گیری حداکثری از توان اساتید و نخبگان دانشگاهی در ایجاد تحول مثبت آینده کشور مفید است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار در دیدار با رئیس بنیاد نخبگان استان و جمعی از اساتید و نخبگان دانشگاهی افزود: طرح هایی که مورد تایید بنیاد نخبگان قرار گیرد، ارزشمند است.

وی اظهار داشت: استفاده از خرد جمعی همیشه باعث توسعه همه جانبه، تصمیم سازی و ایجاد تحولات بزرگ در کشور می شود.

امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: برخی کارها میان رشته ای بوده و به ثمر نشاندن آنها نیازمند بکارگیری چندین تخصص از رشته های مختلف است.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: کار گروهی و استفاده از خرد جمعی در کنار ایجاد انگیزه و امیدبخشی میان نخبگان دانشگاهی از نیازهای کنونی کشور است، چون تجربه کمتری نسبت به کار گروهی وجود دارد.

 وی ادامه داد: در شرایط فعلی جوانان توانمند و تحصیلکرده نیاز به ترغیب و تشویق به داشتن جدیت و امیدواری در انجام امور علمی هستند.

حجت الاسلام کریمی تبار در ادامه با اشاره به روحیه جهادی و تلاش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: پس از سقوط صدام کشور عراق توسط حزب بعث و آمریکا اشغال شده بود، آن زمان رهبر معظم انقلاب اسلامی به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ماموریت اجرای دو پروژه مهم در خاک عراق را دستور داده بودند، اول اینکه آمریکا نباید در منطقه ماندگار شود، دوم اینکه مردم باید نوع حکومت کشورشان را خود تعیین کنند.

وی افزود: اراده این سردار شهید به قدری قوی بود که منجر به تحقق این دو امر مهم در خاک کشور عراق شد.

امام جمعه ایلام در ادامه به وجود استعدادها و توانمندیهای بالقوه بسیاری در بین مردم اشاره کرد و افزود: چنانچه این ظرفیتها به فعلیت تبدیل شود، تحولی بزرگ در سطح کشور رخ خواهد داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها