موج
کدخبر : ۳۶۰۴۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360438

طی آئینی در فرمانداری هلیلان:

طی حکمی از سوی مدیر بهره برداری شرکت گاز استان ایلام، پویان ازهاری بعنوان سرپرست اداره گاز ناحیه شهرستان هلیلان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، فرماندار شهرستان هلیلان در این آئین گفت:شهرستان تازه تاسیس هلیلان در زمینه های مختلف نیازمند توجه مسئولان استانی و ملی است که می طلبد با اختصاص اعتبارات ویژه به توسعه همه جانبه این منطقه کمک کنند.

سعید شهبازی  افزود: پیگیری و تسریع اتمام گاز رسانی کلیه روستاهای این شهرستان از خواسته های به حق مردم است که انتظار می رود سرپرست جدید اداره گاز هلیلان در برنامه کاری خود قرار دهد .

وی با اشاره به اینکه استقرار ادارات دولتی،اولین گام برای رفع مشکلات مردم است،اظهار داشت:مسئولان استانی توجه ویژه ای برای استقرار ادارات در این شهرستان داشته اند که این موضوع باعث کاهش مراجعات مردمی به شهرستان چرداول و مرکز استان شده است.

همچنین مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در این مراسم  گفت:هم اکنون شهر توحید بعنوان مرکز شهرستان و 30 روستای دیگر در شهرستان هلیلان گازدار می باشد وعملیات گازرسانی به  28 روستای دیگر نیز در سال آینده آغاز می شود.

عباس شمس اللهی با اشاره به اینکه هم اکنون 81 درصد جمعیت خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند، افزود: 100 درصد جمعیت شهری این منطقه نیز از نعمت گاز برخوردار هستند.

وی اظهار داشت: تاکنون دوهزارو 850 مشترک گاز در این شهرستان اشتراک پذیری شده و از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند و شرکت گاز با نصب دو هزارو 650 انشعاب (علمک) و در مجموع 157 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه گاز در مناطق شهری و روستایی این شهرستان، به مردم خدمت رسانی انجام داده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها