موج
کدخبر : ۳۵۹۷۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359751

فرمانده انتظامی استان ایلام اعلام کرد:

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری 48 نفر از اراذل و اوباش و کشف ۳۰ قبضه سلاح گرم و یک هزار و ۲۷۲ فشنگ جنگی خبر داد و گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ۹۲ سارق نیز دستگیر و ۱۱۱ فقره سرقت کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ دلاور القاصی مهر با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش مطالبه به حق شهروندان است، افزود: پلیس با هر گونه ناهنجاری در جامعه که امنیت و آرامش شهروندان را تهدید کند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه امنیت لازمه زندگی و توسعه هر جامعه ای است، اظهار داشت: حافظان امنیت مردم در انتظامی استان در طول یک هفته گذشته موفق به کشف ۳۰ قبضه سلاح گرم، یک هزار و ۲۷۲ فشنگ جنگی و دستگیری 48نفر از اراذل و اوباش در نقاط آلوده و جرم‌خیز در سطح استان شدند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه با تلاش مجاهدانه و اقدامات اطلاعاتی موثر و به موقع کارکنان انتظامی استان در این مدت نیز ۹۲ سارق در سطح استان دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: این سارقان در تحقیقات پلیسی با روبه رو شدن با ادله جرم و مستندات پلیسی به ۱۱۱ فقره انواع سرقت معترف شدند.

سرهنگ القاصی مهر تصریح کرد: خادمان مردم در انتظامی استان در ادامه ماموریت های خود و با به اجرا گذاشتن طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به توقیف ۱۷ دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک، کشف ۷ کیلو و ۹۶۵ گرم مواد مخدر و ۲۶۶ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه، متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند،اظهارداشت: طرح های پاک سازی مناطق جرم خیز و آلوده به صورت مستمر برای تامین امنیت و آرامش شهروندان در دستور کار نیروی انتظامی استان است.

سرهنگ القاصی مهر با اشاره به اینکه تولید امنیت نیاز به مشارکت مستمر مردمی دارد، گفت: می طلبد هم استانی های عزیز، پلیس را در اجرای ماموریت ها همراهی کنند و با گزارش به موقع اخبار و اطلاعات درخصوص افراد مشکوک و هنجارشکن از طریق سامانه تلفنی 110 در تامین امنیت جامعه شریک شوند.

ر

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها