موج
کدخبر : ۳۵۴۲۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354240

به بهانه در گذشت همکار رسانه ای ایلامی در اثر بیماری کرونا:

به زبان مادری باهات صحبت می کنم ،" پژمان جان بیدار شو هنوز وقت خواب نیست ". دوباره به زندگی برگرد و مشکلات مردم را در قالب گزارش، یاداشت، خبر و غیره را برای مردم دیارمان ایلام منتشر کن.

محمد کریم ویسی-خبرگزاری موج ایلام؛ " پژمان جان" بیدار شو وقت آن رسیده که دوباره نداشته ها و مشکلات امروزی بیمارستانهای ایلام را در تربیون های ملی فریاد بزنید تا شاید افراد مبتلا به کرونا بتوانند در مقابل این ویروس منحوس دوام بیاورند. همکارانتان امروز بدون شما نمی توانند خوب فکر کنند و کارهای نیمه تمام تو را دنبال کنند؛ پاشو و تیتر آخر نشریه ات را با قلم خودت بزن!!!!

حالا میدانم که چرا اسم نشریه ات را گذاشتی " تیتر آخر". شما نه تنها هنرمند خوبی بودی بلکه اعتقاد داشتی که  دنیای فانی پیر و جوان نمی شناسد و هر لحظه که مرگ به سراغت بیاید همان " تیتر آخر" زندگی در دنیای امروزی است.

بلند شو مرد و برخیز و طلسم ناامیدی بشکن چرا که همکاران شما هنوز چشم به راهند و این میدانم که کوه سنگینی به دوش داری اما اعتقاد دارم که تو مرد دوران سختی و در این دنیای فانی مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتی.

" پژمان مهدوی فر" یکی از فعالان رسانه استان ایلام  بود که رابط خبر ایرنا، سرپرست خبرگزاری فارس ایلام، مدیر مسئول هفته نامه تیتر آخر، مشاور رسانه ای شرکت توزیع برق استان و سرپرست شورای بسیج رسانه  در کارنامه خود داشت و بیش از دو دهه در زمینه های مختلف، مشکلات دیارمان ایلام را در سطح ملی، استانی و محلی گوشزد کرد و صدای رسای ایلامیان در تریبون های مختلف بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها