موج
کدخبر : ۳۸۴۳۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384349

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۹۶ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه پلیس سراوان با سوداگران مرگ و دستگیری ۲ قاچاقچی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با اشراف اطلاعاتی خود، از فعالیت اعضای باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر در یکی از مناطق مرزی آن شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با رصد منطقه و انجام اقدامات تخصصی، سرانجام شب گذشته قاچاقچیان را که با یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت تویوتا در مسیر کوهستانی «کوهک» به سراوان در تردد بودند را مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: سوداگران مرگ که خود را در چنگال قانون می‌دیدند با تیراندازی به سمت مأموران، قصد فرار از محل را داشتند که پس از طی مسافتی بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات مقتدرانه با اقدام به موقع و سرعت عمل پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲ نفر از قاچاقچیان دستگیر و در بازرسی از خودروهای آنها یک تن و ۹۶ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش و ۴۳ فشنگ جنگی کشف شد.

سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی و تلاش برای دستگیری همدستان متواری آنها تصریح کرد: سبز پوشان نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق این مواد خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: مواد مخدر سراوان

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها