موج
کدخبر : ۳۶۳۸۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363882

ابوالفضل کهزادی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام مزایای راه اندازی نوبت دهی درمرکز تعویض پلاک ایلام اشاره کرد و گفت : افزایش رضایت شهروندان و جلوگیری از اتلاف وقت از عمده ترین مزایای نوبت دهی اینترنتی درمرکز تعویض پلاک ایلام است .

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام، افزود: هوشمند سازی و ارائه فرآیندهای خدمات غیرحضوری به مراجعان از برنامه های اساسی پلیس راهور بوده و با انتشار ویروس کرونا شتاب بیشتری گرفته است.

وی اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم مراجعات شهروندان به مراکز تعویض پلاک برای رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت آحاد جامعه در مقابله با ویروس کوید19، فرآیند اینترنتی نمودن خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک در دستور کار پلیس راهور ناجا قرار گرفته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد:در گام اول برای جلوگیری از ایجاد صف های طولانی در مراکز، سامانه نوبت دهی اینترنتی در مهرماه سال جاری درمراکز تعویض پلاک سراسر کشور عملیاتی و اجرایی شد.

سرهنگ کهزادی به گذشت 4 ماه از راه اندازی طرح نوبت دهی اینترنتی درمرکز تعویض پلاک استان اشاره و خاطرنشان کرد:این سیستم نوبت دهی اینترنتی  دارای مزایای فراوانی نسبت به روش های سنتی و قدیمی است که برخی از مزایای این طرح از هوشمند سازی پلیس،افزایش رضایت شهروندان و کارکنان، جلوگیری از دلالی و فساد مالی، کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا وجلوگیری از اتلاف وقت، کاهش هزینه و مصرف سوخت مد نظر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها