موج
کدخبر : ۳۶۸۰۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368054

رحیم خستو:

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت: بر اساس تباصر بودجه سال 1400 در نظر گرفتن هدایا و یا تشویق برای کشف و معرفی املاک و مستغلاتی که بنا به هر دلیل ثبت نشده اند و یا ناشناخته باقی مانده و یا صرفاً در حافظه افراد ثبت و ضبط است، در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، رحیم خستو در نطق پیش از دستور دویست و سی و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن تقدیر و تشکر از مدیران دو مجموعه شهرداری اظهار داشت: از سازمان فاوا و املاک و مستغلات شهرداری مهندس دهقان و محمودیان برای دومین بار در خصوص اتوماسیون ماده صد و دیگری اتوماسیون املاک و مستغلات که به بهره برداری رسید تقدیر و تشکر میکنم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با  اشاره به راه اندازی این سامانه به اجرای چند نکته اشاره و تصریح کرد: کلیه چک های بلا وصول بنا به هر دلیل در این سامانه ثبت و یا معامله های جدید که مستلزم انتقال چک است(دریافت چک) همزمان در سامانه ثبت گردد.

خستو بیان کرد: بر اساس تباصر بودجه سال 1400 در نظر گرفتن هدایا و یا تشویق برای کشف و معرفی املاک و مستغلاتی که بنا به هر دلیل ثبت نشده اند و یا ناشناخته باقی مانده و یا صرفاً در حافظه افراد ثبت و ضبط است، در نظر گرفته شود.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج افزود: هرگونه انتقال املاک به نام شهرداری ناشی از جرایم ماده 100 نیز همزمان در سامانه ثبت شود.

خستو در بخش دیگری از سخنانش در خصوص استقبال از بهار یادآور شد: در راستای اجرای طرح استقبال ازبهار رنگ آمیزی جداره ها و جدول هایی که از سنگ ساخته شده پرهیز شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها