موج
کدخبر : ۳۲۸۲۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328246

جانشین انتظامی استان البرز گفت: اعضای باند سرقت خودرو و لوازم داخل آن دستگیر و به مراجع قانونی منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سردار سید جعفر حسینی با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده های متعدد سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان "کرج" رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه مطلع شدند که سارقان در گروه های 3 نفره ابتدا خودروهای مدل پایین فاقد لوازم بازدارنده را شناسایی کرده و پس از سرقت خودرو، لوازم آن را جدا کرده و در اطراف شهر رها می کنند.

سردار حسینی تصریح کرد: با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان و انجام اقدامات پلیسی گسترده، در نهایت یکی از سارقان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی بابیان این که متهم دستگیر شده از سارقان حرفه ای و سابقه دار استان البرز است، اظهار داشت: در تحقیقات تکمیلی، متهم لب به اعتراف گشوده و به 20 فقره سرقت خودرو و 55 فقره سرقت لوازم داخل آن با همدستی 2 نفر دیگر اقرار کرد.

سردار حسینی گفت: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه همدستان متهم را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی سایر متهمان نیز دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان برای پیشگیری از سرقت اموالشان به توصیه های پلیس در انجام اقدامات بازدارنده توجه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها