موج

تیم پر تلاش البرز پس از ده سال مطالعه و تحقیق موفق به ساخت دستگاه های بالانس صنعتی شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز ، مدیرعامل شرکت دانش بنیان البرز با اشاره به مطالعه و تحقیق شبانه‌روزی یک تیم پرتلاش گفت : در حال حاضر ارائه خدمت در زمینه‌های بالانس، ارتعاش سنجی، تعمیرات و بهینه‌سازی قطعات دوار ساخت، دستگاه‌های بالانس صنعتی آنالیز و عیب‌یابی صنایع مختلف توسط این شرکت انجام می‌شود.

محمد رضا نصرآبادی عنوان کرد: این شرکت در ساخت انواع دستگاه‌های بالانس و ارتعاش سنجی و تعمیرات قطعات دوار فعالیت داشته و تاکنون خدمات ارزنده‌ای را به صنعت کشور ارائه داده است و ساخت انواع دستگاه‌های بالانس استاتیکی و دینامیکی پرتابل و غیر پرتابل در سه مدل متداول به بالاترین دقت رایج از خدمات سخت‌افزاری این شرکت دانش‌بنیان است.

* محصولات نرم افزاری شرکت

وی به محصولات نرم‌افزاری این شرکت اشاره کرد و گفت: برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی و تولید نرم‌افزارهای ارتعاش و کنترل کیفی، اجرای برنامه تعمیرات و پیشگیرانه PM ، ارائه انواع خدمات بالانس کارگاهی از ۲۰ گرم تا ۲۰ تن و آنالیز ارتعاشات و بالانس در محل بدون محدودیت قطر – وزن – دور از خدمات نرم‌افزاری و فنی و دانشی این شرکت است.

او با تأکید بر اینکه فضای خوبی برای نقش‌آفرینی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در کشور فراهم شده است، افزود: تاکنون صدها شرکت از خدمات ما استفاده کرده‌اند و این نشان می‌دهد اگر تلاش کنیم می‌توانیم مورد توجه شرکت‌های داخلی قرار بگیریم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها