موج

عامل اصلی حمله و تخریب حوزه علمیه محمد شهر کرج در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز ، سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی اعلام افزایش قیمت بنزین و اعتراضات مردمی به این موضوع، عده ای از اراذل و اوباش با سوءاستفاده از این موضوع و با بستن نقاب به صورت خود اقدام به حمله و آتش سوزی در حوزه علمیه محمدشهر کرج کرده بودند که با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری عامل اصلی این اقدام در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.

وی گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده، موفق به شناسایی یکی از عوامل اصلی تخریب و آتش زدن حوزه علمیه محمدشهر کرج شدند.

پیدا شدن متهم در زنجان

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در ادامه تحقیقات ماموران، مشخص شد، متهم از تحت تعقیب بودن خود مطلع و از محل زندگی اش متواری شده که با انجام اقدامات اطلاعاتی کاشف به عمل آمد نامبرده به یکی از روستاهای اطراف استان زنجان گریخته و در آنجا مخفی شده است.

محمدیان عنوان کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی متهم را به سمت شهر کرج هدایت و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

وی اظهار کرد: در بازجویی های صورت گرفته، متهم ابتدا منکر شرکت در اغتشاشات اخیر بود اما در مواجهه با مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به صراحت به شرکت در تخریب اماکن عمومی و حضور فعال در تخریب و آتش زدن حوزه علمیه منطقه محمدشهر کرج اقرار کرد.

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها