موج
کدخبر : ۴۵۵۷۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-455788

تلاشگران ذوب آهن اصفهان ۱۳ آبان ماه در میدان امام (ره) و غرفه دانشگاه علمی کاربردی این مجتمع عظیم صنعتی با نوای ضد استکباری سراسری ایران همراه شدند تا در تجلی وحدت ملی در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش خود را به خوبی ایفا نمایند .

به گزارش خبرگزاری موج، تلاشگران ذوب آهن اصفهان ۱۳ آبان ماه در میدان امام (ره) و غرفه دانشگاه علمی کاربردی این مجتمع عظیم صنعتی با نوای ضد استکباری سراسری ایران همراه شدند  تا در تجلی وحدت ملی در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش خود را به خوبی ایفا نمایند .

این حضور سبز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار این مجتمع عظیم صنعتی و تلاشگران ولایتمدار آن ، رقم زد .

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در غرفه دانشگاه علمی کاربردی ذوب آهن اصفهان حضور یافت .

این نماینده مجلس گفت: امروز جوانان و نوجوانان ایران اسلامی با در دست گرفتن پرچم این سرزمین، به دشمنان قسم خورده ایران پیام دادند که پیرو راه شهدا و امام شهدا هستند و با تبعیت از مقام معظم رهبری در برابر استکبار با مقاومت جانانه خود ، پیروزی دیگری رقم می زنند.

وی افزود : در شرایط کنونی صنعتگران و تولید کنندگانی همچون ذوب آهن اصفهان ، نقش مهمی در مقابله با دشمنان این سرزمین دارند و به ویژه با جهاد اقتصادی ، تحریم ها را بی اثر می سازند .

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز در غرفه این شرکت در میدان امام حضور یافت و با خروش ضداستکباری جوانان و نوجوانان همراه شد .

بهرامی به خبرنگار ما گفت : امروز شاهد حماسه آفرینی دیگری از سوی ملت ایران در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی هستیم.

وی افزود : این حضور پرشور در این روزها که دشمنان این کشور، به دنبال سلب امنیت مردم هستند ، این پیام را دارد که ملت ایران با بصیرت و آگاهی و پیروی از مقام معظم رهبری ، از کیان ایران اسلامی حفاظت می کنند .

غرفه دانشگاه علمی کاربردی ذوب آهن اصفهان در میدان امام مورد توجه اتباع کشورهای اروپایی هم قرار گرفت .دو تبعه از کشورهای ایرلند و رومانی در ساعت اولیه حضور مردم در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان با نوای ضداستکباری ملت ایران همراه شدند و در غرفه این شرکت حضور یافتند.

ذوب آهن

ذوب آهن

ذوب آهن

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: ذوب آهن اصفهان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها