موج
کدخبر : ۴۱۰۴۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410495

پلتفرم بلاکچین منبع آزاد پولکادات (DOT) راه‌اندازی اولین پاراچین‌های خود را به هدف ارتقای قابلیت همکاری میان لاکچین‌های مختلف اعلام کرده است. پاراچین‌های انتخاب شده در اکوسیستم پولکادات (DOT) این امکان را می‌یابند که تا 96 هفته بر روی Relay Chain پولکادات در دسترس قرار بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج، پلتفرم بلاکچین منبع آزاد  پولکادات (DOT) راه‌اندازی اولین پاراچین‌های خود را به هدف ارتقای قابلیت همکاری میان لاکچین‌های مختلف اعلام کرده است. پاراچین‌های انتخاب شده در اکوسیستم پولکادات (DOT) این امکان را می‌یابند که تا 96 هفته بر روی Relay Chain پولکادات در دسترس قرار بگیرند. 

تیم پولکادات اعلام کرده وب ۳ در صورتی بی‌عیب و نقص کار می‌کند که برحسب پیش‌بینی آن‌ها، در آینده شامل انواع بلاک‌چین‌هایی باشد که به‌طور هم‌زمان با هم کار کنند.

درواقع درست مانند وب۲ که به‌صورت هم‌زمان نیازهای مختلفی را برطرف می‌کند، بلاک‌چین‌ها هم باید بتوانند خدمات مختلفی را ارائه کنند و اینجاست که پاراچین‌ها (چین‌های موازی) به کار خواهند آمد و مشکل را رفع خواهند کرد. این تیم بر این باور است که در غیر این صورت وب۳ با اختلال همراه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: پولکادات

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها