موج
کدخبر : ۴۰۳۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403979

پروازهای «هما» از دهم آبان افزایش پیدا می‌کند:

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» از دهم آبان ماه پروازهای داخلی و خارجی خود را افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برای افزایش پروازهای خود از تاریخ دهم آبان‌ماه برنامه‌ریزی کرده است. این پروازها در مسیرهای داخلی و خارجی گشوده خواهد شد و ناوگان هواپیماهای ایرباس A۳۱۹ و A۳۲۰  ایران‌ایر در این پروازها نقشی پررنگ ایفا خواهند کرد. 

آنطور که ایران‌ایر اعلام کرده است، در پی کاهش انتشار کرونا ویروس و صدور مجوز پرواز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری کویت، از روز دوشنبه ۱۰ آبان‌ماه سال جاری پروازهای برنامه‌ای‌ «هما» از مبدا فرودگاه‌های شیراز، مشهد، اهواز و لار به مقصد کویت برقرار می‌شود. 

اولین پرواز برنامه‌ریزی شده از فرودگاه شهید دستغیب شیراز در روز دوشنبه ۱۰ آبان‌ماه سال جاری با هواپیمای ایرباس A۳۱۹ انجام می‌شود.  این مسیر پروازی در روزهای دوشنبه هر هفته با شماره پرواز  ۶۶۵ در ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه فرودگاه شیراز را ترک و در ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه وارد فرودگاه کویت می‌شود. برگشت این پرواز در همان روز با شماره پرواز ۶۶۴ در ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه از فرودگاه کویت را به مقصد شیراز ترک و در ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه شیراز به زمین می‌نشیند.

پرواز بعدی ایران‌ایر به کویت برای روز ۱۲ آبان برنامه‌ریزی شده و مبدا آن فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد خواهد بود. این مسیر پروازی در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته با هواپیمای ایرباس A۳۲۰ انجام می‌شود.  این پرواز با شماره پرواز ۶۶۹ در روزهای چهارشنبه هر هفته در ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد انجام می‌شود. بازگشت این پرواز در همان روز در ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه (به وقت محلی) فرودگاه کویت را به مقصد مشهد ترک می‌کند. 

 پرواز روزهای شنبه نیز در ساعت ۱۰ و ۳۵ دقیقه از فرودگاه مشهد پرواز می‌کند. برگشت این پرواز درهمان روز در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از فرودگاه کویت پرواز و در ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه در فرودگاه مشهد به زمین می‌نشیند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`