موج
کدخبر : ۴۰۳۳۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403363

نائب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی:

اسدالله نژاد گفت: براساس مصوبه در حمایت از مولفه های تولید قیمت هر کیلو گرم مرغ باید ۳۱ هزار تومان به دست مصرف کننده برسد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ حبیب الله اسداله نژاد نائب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از اصلاح قیمت مرغ در راستای افزایش نرخ مولفه‌های تولید و برای پایداری تولید گوشت مرغ خبر داد و گفت: بر این اساس قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم برای مصرف‌کننده ۳۱ هزار تومان و برای عمده فروشی‌ها ۲۹ هزار تومان اعلام شد که به این ترتیب قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری نیز حدود ۲۱ هزار تومان خواهد بود.

وی تاکید کرد: بعد از افزایش قیمت مولفه‌ های تولید یکی از مطالبات اصلی مرغداران این بود که قیمت مرغ متناسب با افزایش قیمت مولفه‌ های تولید اصلاح شود که خوشبختانه وزارت جهاد کشاورزی مبادرت به اصلاح قیمت و اعلام آن کرد.

نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی در پایان با تاکید بر نظارت ستاد تنطیم بازار در کنترل عرصه و قیمت تصریع کرد و گفت: ما راضی به افزایش قیمت مرغ در بازار نیستیم و امیدواریم با این اقدام و اصلاح قیمت، استمرار و پایداری تولید تا پایان سال در سایه تغییر نکردن مجدد قیمت مولفه‌ها حفظ شود و آرامش و ثبات به بازار مرغ باز گردد و در آخر اینکه انتظار این است که با قیمت جدید انگیزه تولید برای مرغداران افزایش یابد و هیچ کمبودی در بازار به لحاظ عرضه مرغ نداشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`