موج
کدخبر : ۴۰۲۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402659

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن خبر داد؛

سید جواد حسینی کیا با اشاره به مشکلاتی که چندی پیش در مرز آذربایجان به وجود آمده بود، گفت: در حال حاضر کشورهای آذربایجان و ترکیه واردات خود را از ایران محدود کرده اند.

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن در گفتگو با خبرگزاری موج با اشاره به مشکلاتی که چندی پیش در مرز آذربایجان به وجود آمده بود، گفت: در حال حاضر کشورهای آذربایجان و ترکیه واردات خود را از ایران محدود کرده اند.

سید جواد حسینی کیا با بیان اینکه در زمینه صادرات مشکل خاصی وجود ندارد، افزود: از انجایی که ایران به سازمان شانگهای پیوسته است می توان گفت که مشکلی به این جهت کشورمان را تهدید نمی کند هرچند که در شرایط کنونی مذاکره با این کشورها هم در حال انجام است و به زودی مساله برطرف خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه برخی کشورها به دنبال تاثیر گذاشتن بر سایر کشورهای همسایه برای محدود کردن روابط با ایران هستند، اظهار کرد: هم اکنون صادرات ایران به کشورهای دیگر طبق روال انجام می شود هرچند تنش هایی که به وجود آمد در کوتاه مدت روی صادرات به کشورهای گرجستان و ارمنستان هم تا حدودی تاثیرگذاشت اما هم اکنون مشکلی برای صادرات به این کشورها وجود ندارد. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`