موج
کدخبر : ۳۹۸۰۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398020

روزانه صد ها هزار مقاله خبری در سراسر جهان نوشته می شود. قیمت سهام به دلیل نوسانات عرضه و تقاضا مرتبا بالا و پایین می رود. رابطه بین عرضه و تقاضا نسبت به اخبار آن لحظه بسیار حساس است. به همین دلیل پیگیری اخبار استراتژی خوبی برای سرمایه گذاران می باشد. پس اهمیت اخبار بورس برای یک کارگزار سهام را نمی توان دست کم گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، بورس اوراق بهادار یک بازار مرکزی است که در آن سهام و سایر اوراق بهادار به صورت فیزیکی یا الکترونیکی معامله، خرید و فروش می شود. هدف اصلی مبادله ی اتصال خریداران و فروشندگان و ایجاد ثبات، شفافیت و کارایی در روند معاملات است. امروزه افراد زیادی هستند که بخشی از سرمایه ی خود را به بازار های سرمایه تخصیص می دهند. سهام بخش مهمی از سبد سرمایه گذاران را تشکیل می دهد. درصد سهام شما، نوع صنایعی که در آن سرمایه گذاری می کنید و مدت زمان نگهداری آنها بستگی به سن، تحمل ریسک و اهداف کلی سرمایه گذاری شما دارد.

اخبار بورس خودرو

روزانه صد ها هزار مقاله خبری در سراسر جهان نوشته می شود. قیمت سهام به دلیل نوسانات عرضه و تقاضا مرتبا بالا و پایین می رود. رابطه بین عرضه و تقاضا نسبت به اخبار آن لحظه بسیار حساس است. به همین دلیل پیگیری اخبار استراتژی خوبی برای سرمایه گذاران می باشد. پس اهمیت اخبار بورس برای یک کارگزار سهام را نمی توان دست کم گرفت.

سهام خودرویی زیر ذره بین بازارچک

صنعت خودرو سازی یکی از گروه های مهم بورس در ایران و از صنایع مهم اقتصادی کشوراست که مورد استقبال سرمایه گذاران زیادی قرار گرفته است چرا که از بزرگترین صنعت ها در ایران است. صنعت خودرو شامل شرکت هایی است که خودرو های سواری و تجاری تولید می کنند. در حال حاضر 36 شرکت بورسی و فرابورسی فعال صنعت خودرو در بازار سرمایه وجود دارند، که سهام های آن قابل معامله است.

واقعیت این است که سرمایه گذاری در بازار سهام با ریسک همراه است. اگر فکر سرمایه گذاری در سهام های خودرویی شما را می ترساند، شما تنها نیستید. ما در این جا به تجزیه و تحلیل اخبار بورس خودرو می پردازیم تا مثبت ترین و منفی ترین اخبار مربوط به بازار های مالی  و همچنین عوامل موثر بر قیمت سهام صنایع خودرو سازی را برای شما روشن کنیم.

نوای زیبای بورس خودرو !!!

در شلوغی این روزهای زندگی کمتر کسی میتواند به محتواهای متنی یا ویدیویی توجه نماید .

به همین خاطر پادکست را شاهزاده محتوا نامیدند چرا که شما کاربران عزیز میتوانید همزمان با کارهایی که انجام میدهید با اخرین اخبار بازار مالی خودرو و حواشی این اخبار آگاهی یابید .

برای دسترسی به دنیای بورس خودرو میتوانید به پادکست بورس مراجعه نمایید و هر هفته روی خط نبض بازار قرار بگیرید.

  ]با اپیزود هفته سوم شهریورماه رادیو بازارچک همراه باشید ….

اخبار بورس خودرو

 

توقف پیش فروش سایپا ( هفته سوم شهریورماه )

باقری قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، گفت: به دلیل مصوبه شورای رقابت و تا تعیین تکلیف این موضوع سایپا در سال ۱۴۰۰ هیچ خودرویی را پیش فروش نمی کند؛ در سال جاری فقط فروش فوق العاده خواهیم داشت و دیگر پیش فروش خودرو نداریم.

ایران خودرو رتبه یک خدمات پس از فروش صنعت خودرو

پس از دوازده سال پیاپی، باز هم ایران خودرو این مقام را کسب کرد. علاوه بر آن ایساکو، از منظر سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با کسب نمره ۸۵.۳ رتبه یک را برای اولین بار در تاریخ خدمات پس از فروش صنعت خودرو کسب کرد.

 

واردات خودروی دست دوم آزاد شد ( هفته سوم شهریورماه )

بر اساس طرح کمیسیون صنایع و معادن مجلس، واردات خودرو در قالب واردات در ازای صادرات کالا یا واردات بدون انتقال ارز مجاز شد. همچنین در این مصوبه واردات خودروهای کارکرده بالای ۳ سال آزاد شد. مردم امیدوارند با این طرح قیمت و انحصار خودروهای داخلی شکسته شود و بازار خودرو اوضاع بهتری پیدا کند [

همچنین شما کاربر گرامی برای دسترسی به آخرین اخبار داخلی و خارجی خودرو و بورس خودرو ، به مجله تخصصی تیونینگ رینگ اسپورت مراجعه نمایید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`