موج
کدخبر : ۳۹۲۵۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392561

به مناسبت روز پزشک انجام شد :

جمعی از مسئولین ذوب آهن اصفهان به مناسبت اول شهریورماه روز پزشک با حضور در بیمارستان شهید مطهری از پزشکان پرتلاش این مرکز درمانی با اهداء لوح سپاس از طرف مدیرعامل شرکت ، تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس بیمارستان شهید مطهری در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از زحمات پزشکان این بیمارستان ، گفت : تمامی کادر بیمارستان شهید مطهری طی بیست ماه گذشته به صورت شبانه روز در خدمت تلاشگران ذوب آهن اصفهان و مردم جامعه بوده اند و تنها عشق به مردم و احساس مسئولیت نسبت به این شغل مقدس باعث شده که بتوانند مشکلات وسختی های گوناگون را تحمل کنند .

علیرضا آجدانی با اشاره به اینکه کادرپزشکی بیمارستان شهید مطهری متشکل از ۱۱۰ پزشک حاذق و متعهد است ، گفت : این عزیزان شبانه روز در تلاشند تا رنج و تلخی بیماری ها را به شیرینی بهبودی بدل کرده و سلامت دردمندان را به آنان برگردانند و از این نظر عملشان عملی مقدس است.

در این مراسم تقدیر که در محل کار پزشکان انجام شد ، علیرضا آجدانی و مهرداد قدیری ، رئیس و معاون  بیمارستان شهید مطهری ، سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و مجید مرادیان معاون روابط عمومی ذوب آهن اصفهان حضور داشتند و لوح های تقدیر و هدایا را به این پزشکان پرتلاش تقدیم کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها