موج
کدخبر : ۳۸۳۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383974

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، مشارکت تمام عیار مردم در انتخابات را موجب سنگین تر شدن مسئولیت منتخبین دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، مشارکت تمام عیار مردم در انتخابات را موجب سنگین تر شدن مسئولیت منتخبین دانست و گفت : برای هر مسلمان و برای هر کسی که ایران را دوست دارد ، مشارکت در انتخابات یک تکلیف روشن است و نقشی اساسی در سرنوشت کشور دارد همچنانکه حضرت امام خمینی (ره) فرمود : میزان رای مردم است .

وی ضمن دعوت از تلاشگران ذوب آهن اصفهان ، دست اندرکاران صنعت فولاد و آحاد مردم جهت مشارکت فعال در انتخابات پیش رو ، افزود :در این انتخابات ، سرنوشت کشور برای چهار سال رقم می خورد که زمان کمی نیست و بدیهی است که نباید نسبت به سرنوشت خودمان بی تفاوت باشیم .

یزدی زاده گفت : حضور فعالانه در انتخابات توسط مردم ، نوعی اتمام حجت با کسانی است که زمام امور اجرایی را عهده دار می شوند و بار مسئولیت آنها را نسبت به خواسته ها و مطالبات به حق مردم ، سنگین تر می کند لذا با مشارکت تمام عیار می توان انتظار بهبود شرایط را داشت .

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری جهت مشارکت حداکثری و ناامید ساختن دشمنان این نظام مقدس ، اظهارداشت : صرف نظر از گرایشات به حزب ، گروه یا فرد خاص ، این مشارکت گسترده است که ارزش بسیاری برای میهن اسلامی مان دارد و نه تنها سرنوشت ما بلکه آینده نسل های بعدی نیز متاثر از این انتخابات مهم است .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها