موج
کدخبر : ۳۷۸۸۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378818

تخصیص اینترنت رایگان به کاندیدا‌های ریاست جمهوری به معنای ارائه بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در جلسه امروز گزارشی از میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات ارائه و آخرین وضعیت تشریح و در نهایت مقرر شد به عنوان وظایف نظارتی مجلس، کمیته‌ای از نمایندگان از پیشرفت پروژه‌های این زمینه بازدید کنند و مجدد پس از گذشت ۲ هفته آینده، جلسه‌ای در این زمینه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم برخی از موانع موجود در این زمینه با همراهی مجلس برطرف شود، افزود: اخبار خوبی در حوزه توسعه روستایی و فضایی در هفته‌های آینده منتشر می‌شود.

وزیر کابینه دوازدهم درباره انتشار برخی خبر‌ها مبنی بر ارائه اینترنت رایگان به داوطلبان ریاست جمهوری، توضیح داد: در روز‌های گذشته پیامک‌های بسیاری مبنی بر اینکه اگر می‌دانستیم به کاندیدا‌ها اینترنت رایگان داده می‌شود، نام نویسی می‌کردیم برای من ارسال شده است، اما باید به این نکته دقت کرد که تخصیص اینترنت رایگان به کاندیدا‌های ریاست جمهوری به معنای ارائه بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: منظور ارائه بسته امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی اعم از ارتباط ویژه با مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی داخلی، تسهیلات ارتباطی، خدمات صوت و تصویر فراگیر و.. است که به کاندید‌های تائید صلاحیت شده شورای نگهبان اختصاص پیدا می‌کند تا تمام کاندیدا‌های تاییدشده شورای نگهبان بتوانند در شیوع کرونا در فضایی عادلانه از ظرفیت‌های کمپین‌های فضای مجازی برای تشریح برنامه‌های خود استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها