موج
کدخبر : ۳۷۳۳۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373365

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران:

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران گفت: هدف نهایی بهره وری ارتقاء زندگی آحاد مردم است، این شبکه، پیوند را بین ذی نفعان از طبقه مدیریتی تا آحادجامعه فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، فاطمه پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری ایران در آیین رونمایی از شبکه ملی بهره وری ایران گفت: با وجود اینکه ایران جزو کشور‌های پیشرو در وضع قوانین بهره وری است، اما هنوز هم این موضوع در کشور ما وضعیت مناسبی ندارد.

وی با اشاره به اینکه دلایل متعددی برای محقق نشدن اهداف بهره وری در کشور وجود دارد افزود: یکی از موضوعات مهم خلاء موجود در سیاستگذاری در بخش عمومی دولت است، زیرا سیاستگذاری، مترجم چیزی است که در قوانین گفته می‌شود و در اجرا باید برنامه ریزی شود.

وی با اشاره به مشکلات ایجاد شده در خصوص موضوع بهره وری به دلیل انحلال چندباره این سازمان گفت: بزرگترین مشکل ما، فقدان ارتباط نظام‌مند بین ذی نفعان بهره وری است که یکی از دلایل ایجاد شبکه ملی بهره وری، ایجاد سازوکار و برقراری ارتباط هم افزا بین همه بخش‌های مرتبط با بهره وری است.

پهلوانی با بیان اینکه هدف نهایی بهره وری ارتقاء زندگی آحاد مردم است ادامه داد: این شبکه، پیوند را بین ذی نفعان از طبقه مدیریتی تا آحادجامعه فراهم می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها