موج
کدخبر : ۳۷۰۱۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370127

مشترکین همراه اول کمتر از یک هفته دیگر فرصت دارند تا با امتیازات باشگاه فیروزه‌ای خود، شانس‌شان را برای جوایز 50 میلیون تومانی قرعه کشی فروردین 1400 بیازمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج،مشترکین همراه اول کمتر از یک هفته دیگر فرصت دارند تا با امتیازات باشگاه فیروزه‌ای خود، شانس‌شان را برای جوایز 50 میلیون تومانی قرعه کشی فروردین 1400 بیازمایند.  در واقع همراه اول به مشترکینی که از ابتدای دی ماه تا پایان اسفند 99  اقدام به کسب یا مصرف امتیاز در باشگاه فیروزه‌ای کنند، به قید قرعه 10 جایزه 50 میلیون تومانی اهدا می کند؛ ضمن اینکه این قرعه‌کشی امتیازی نیست و هر نفر یک شانس برای برنده شدن دارد.

تمامی مشترکین همراه اول با عضویت در اپلیکیشن یا وب سایت همراه من، به طور خودکار عضو باشگاه فیروزه‌ای نیز می‌شوند.

"باشگاه مشتریان همراه اول " با نام باشگاه فیروزه ای برای قدردانی از اعتماد مشترکین این اپراتور و با هدف ارائه خدمات ویژه به مشترکین و افزایش ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین برای ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایتمندی آنها ایجاد شده است و مشترکین با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه ای، می توانند در ازای هر بار پرداخت به موقع قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت ها نظیر دعوت از دوستان و ... امتیاز کسب  کنند.

همچنین در قبال آن امتیاز، برای فعالسازی بسته ها و هدایای ویژه، شرکت در قرعه کشی و بهره مندی از تخفیفات ویژه محصولات و... دریافت می کنند.

اعضای باشگاه فیروزه‌ای می‌توانند پس از پرداخت قبض، خرید شارژ و یا خرید بسته های نقدی با مراجعه به بخش «امتیازگیری» در باشگاه فیروزه‌ای اقدام به دریافت امتیاز کنند.

همچنین با ثبت نام در باشگاه مشتریان 20 امتیاز، شارژ سیم‎کارت توسط مشترکین اعتباری هر 1000 تومان 1 امتیاز، پرداخت قبض توسط مشترکین دائمی هر 1000 تومان 1 امتیاز، شتاب در پرداخت قبض قبل از ششم هر ماه 75 امتیاز، دعوت از دوستان برای عضویت در باشگاه مشتریان به ازای هر فرد 20 امتیاز، ثبت نام سیم‌کارت‌های دائمی جدید 50، ثبت نام سیم‌کارت‌های اعتباری جدید 10 و هدیه تولد 120 امتیاز دارد.

امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تنها تا ۳۰ روز پس از پرداخت قبض یا خرید شارژ قابل دریافت است و پس از آن منقضی می‌شد و سیم‌کارت‌های جدید دائمی و اعتباری همراه اول در صورتی که تا قبل از سه ماه از تاریخ فعالسازی سیم‌کارت، عضو باشگاه شوند از امتیاز برخوردار می‌شوند.

این امتیازها که بیشتر برای خرید بسته ها استفاده می شود قابلیت پرداخت نقدی ندارند و امکان لغو سفارش محصولات و بازگرداندن هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد. همچنین امتیازات کسب شده توسط اعضای باشگاه برای هر سیم‌کارت، قابل انتقال به سایر سیم‌کارت‌ها نیست و اعضای باشگاه نمی‌توانند مطالبه و ادعای قانونی برای دریافت وجه نقد در ازای امتیازات خود داشته باشند. امتیازات کسب شده توسط مشترکین در هر سال، تا پایان سال بعد آن قابل استفاده است و پس از آن منقضی می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    ازچه طریقی ازنتایج قرعه کشی ها اطلاع پیداکنیم راههای مختلف رو رفتم نشد اپلکیشن قدیمی بهتربود

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها