موج
کدخبر : ۳۵۶۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356008

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

در حالی که براساس مصوبه رگولاتوری وزارت ارتباطات، مشترکین اعتباری که 3 ماه از سیمکارت خود استفاده نکنند مشمول سلب مالکیت هستند؛ همراه اول طرح تشویقی برای مشترکین گذاشته که نه تنها از سلب مالکیت سیمکارت آنها جلوگیری می کند، بلکه یک هدیه ویژه هم برای آنها در نظر گرفته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در حالی که براساس مصوبه رگولاتوری وزارت ارتباطات ، مشترکین اعتباری که 3 ماه از سیمکارت خود استفاده نکنند مشمول سلب مالکیت هستند؛ همراه اول طرح تشویقی برای مشترکین گذاشته که نه تنها از سلب مالکیت سیمکارت آنها جلوگیری می کند، بلکه یک هدیه ویژه هم برای آنها در نظر گرفته است. 

براساس آمارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از میان سیم‌کارت‌های به فروش رسیده و فعال کشور حدود نیمی از آنها خاموش هستند.

 برهمین اساس کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات سالهای پیش به واسطه‌ی مصوبه‌ای، برای اپراتور‌ها این حق را در نظر گرفته که در صورت عدم استفاده مشترکان اعتباری از سیمکارت‌ها، پس از مدت 90 روز اپراتور بتواند به سلب امتیاز از آن بپردازد.

با این حال همراه اول برای کلیه مشترکین اعتباری خود که خط آنها بیش از 3 ماه غیرفعال بوده است یک امتیاز قرار داده و اعلام کرده است که با روشن کردن سیمکارت خود و شماره گیری کد دستوری #332*10* (ستاره 10 ستاره 332 مربع) یک جایزه ویژه دریافت خواهند کرد.

مشترکی که سیمکارت‌های اعتباری همراه اول را دارد و بیش از 90 روز نسبت به ارسال پیامک، برقراری تماس یا استفاده از اینترنت از سیم‌کارت خود اقدام نکرده است، مشمول این طرح تشویقی می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها