موج
کدخبر : ۳۵۴۶۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354678

رزم حسینی:

وزیر صنعت، معدن و تجارت معادنی که فعالیت نداشته و راکد بوده‌اند، فقط یک ماه فرصت دارند تا برای بهره برداری از معادن اقدام کنند در غیر این صورت باطل یا به مزایده گذاشته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز (دوشنبه 3 آذر) پس از حضور در مجلس در گفت‌وگوی تلویزیونی گفت: در هفته‌های اول حضورم اتفاقات خوبی در معادن صورت گرفته و ابلاغیه خاصی را در این باره صادر کردم.

وی در توضیح بیشتر افزود: معادنی که فعالیت نداشته و راکد بوده‌اند، وزارت صمت ابلاغ کرد که باید هر چه سریع‌تر در زمینه بهره‌برداری از آنها فعالیت‌های را انجام دهند.

وزیر صمت تصریح کرد: دو ماه از صدور این ابلاغیه گذشته است این در حالی است که حداکثر سه ماه فرصت داشتند و همه کسانی که پروانه بهره‌برداری از معادن گرفته‌اند و یا مجوز اکتشاف داشته و اقدامی انجام نداده‌اند و یا اینکه پروانه بهره‌برداری گرفته و فعالیتی را نداشته‌اند، باید بدانند که فقط یک‌ماه از فرصت درنظر گرفته شده باقی مانده است و اگر اقدام خاصی را انجام ندهند، طبق قانون موظف هستیم مجوزهای آنها را باطل کرده و مجدداً توسط ادارات کل صنعت، معدن و تجارت استان‌ها به مزایده بگذاریم و به افرادی که اهلیت لازم را دارند مجوز را بدهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها