موج
کدخبر : ۳۴۳۳۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343344

علیرضا صدیقی زاده در گفتگو با خبرگزاری موج؛

مدیرعامل پتروشیمی کارون گفت: اکنون در حال فراهم کردن زیرساخت های ورود به بورس و فرابورس هستیم و هر زمان که شرکت بالادستی ورود پتروشیمی کارون به بورس را تایید کند این اقدام انجام می شود.

مدیرعامل پتروشیمی کارون در گفتگو با خبرگزاری موج درباره اینکه چه زمانی این شرکت وارد بورس می شود، گفت: در حال حاضر این شرکت تابع پتروشیمی خلیج فارس است و سیاست گذاری این شرکت برای ورود به بورس و فرابورس به عهده این شرکت است و ما اکنون در حال فراهم کردن زیرساخت های ورود به بورس و فرابورس هستیم و هر زمان که شرکت بالادستی ورود پتروشیمی کارون به بورس را تایید کند این اقدام انجام می شود هر چند در شرایط کنونی همه زیرساخت ها فراهم نشده است.

علیرضا صدیقی زاده با بیان اینکه مصرف کشور به گرید KLM100B (L)  حدود ۵ هزار تن است، افزود: در حال حاضر به دنبال این هستیم که هر ماه یک محصول جدید رونمایی کنیم و در واقع رویکرد ما این است که محصولاتی که در شرایط کنونی وابسته به محصولات پتروشیمی کارون هستند و از طریق واردات تامین می شوند را شناسایی کنیم و برای رفع نیاز بازار داخلی این محصولات را تولید و عرضه کنیم.

او با تاکید بر اینکه پتروشیمی کارون جزو آخرین پتروشیمی در زنجیره تولید است، اظهار کرد: در سال ۹۹ که با نام جهش تولید نامگذاری شده تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد رشد تولید داشته ایم.

او با اشاره به اینکه پیش از این برای توسعه محصول با کمبود خوراک مواجه بودیم، گفت: در حال حاضر طرحی با نام هایکو با کمک پتروشیمی خلیج فارس اجرا می شود که امیدواریم تا سال ۱۴۰۰ با بهره برداری از آن به ۱۰۰ درصد ظرفیت تولید برسیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها