موج
کدخبر : ۳۳۸۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338440

کلامی در جمع خبرنگاران:

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: دشمنان معیشت و سفره مردم و همچنین تولید کشور را هدف قرار داده اند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا کلامی سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت و دبیر و سخنگوی ستاد تنظیم بازار در حاشیه چهارمین نشست شورای نظارت و رصد بازار در جمع خبرنگاران، گفت: در هیچ شبکه توزیعی کمبود کالا نداریم و کالا‌ها به وفور و فراوانی در بازار یافت می‌شوند.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت بیان کرد: کارگروه تنظیم بازار یک کارگروه فرادستگاهی متشکل از چند وزارتخانه و دستگاه‌های نظارتی است که در این کارگروه تلاش اصلی ما در راستای تسهیل فضای کسب و کار برای تامین، تولید و عرضه کالا‌های مورد نیاز مردم بوده است که بیش از ۴۰ درصد از مصوبات سال گذشته ما نیز در همین راستا بوده است.

او با اشاره به این که دشمنان معیشت و سفره مردم و همچنین تولید کشور را هدف قرار داده اند بیان کرد: همه فعالان اقتصادی، مردم و دولت با همبستگی و تلاش مضاعف باید از این مرحله عبور کنند. در شرایط فعلی که مولفه‌های اقتصاد کلان جهانی دچار نوسانات شده است، کارگروه تنظیم بازار تاکید دارد که این شرایط منجر به سو استفاده برخی سودجویان برای احتکار و اختفای کالا‌های مورد نیاز مردم به قصد گران سود در آینده نشود.

کلامی بیان کرد: ۲۰ تیم بازرسی متشکل از قضات تعزیرات و دادستانی، بازرسان دادستانی، بازرسان اصناف، بازرسان تعزیرات و سازمان حمایت در سطح استان تهران و برای تشدید کنترل و نظارت‌ها تشکیل شده است که توجه ویژه‌ای بر نا امن کردن مراکز نگهداری و اختفای کالا‌های مورد نیاز مردم دارند. مردم هم  تخلف یا گرانفروشی را در مراکز فروش به سازمان حمایت و تعزیرات حکومتی اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها