موج
کدخبر : ۳۳۸۱۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338166

سهمیه بنزین خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها در ساعت صفر بامداد چهارشنبه 1 مرداد در کارت‌ های سوخت شخصی شارژ خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سهمیه بنزین خودروهای سواری و موتورسیکلت‌ ها در ساعت صفر بامداد چهارشنبه اول مرداد ماه 99 در کارت‌ های سوخت شخصی شارژ خواهد شد.

در این ماه نیز مطابق ماه‌های گذشته ۶۰ لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودرو‌های شخصی و ۲۵ لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت‌ها با نرخ ۱۵۰۰ تومان واریز خواهد شد، همچنین سهمیه سوخت خودرو‌های عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می شود.

گفتنی است، سقف ذخیره‌ سازی بنزین در کارت های سوخت از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش پیدا کرده است. همچنین سقف ذخیره کارت سوخت ۵۴۰ لیتر تعیین شده و اگر فردی تنها ۳۰ لیتر از این میزان را استفاده کرده باشد تنها ۳۰ لیتر مرداد ماه به آن شخص اختصاص داده می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    ما که هرچی در میاریم دو دستی تقدیم پمپ بنزین ها میکنیم. اگه چیزی تهش موند یه اینترنت هم میخریم. آخه کشور من دارا باشه و من این همه آزاد بنزین بزنم؟ ماشین های ساخت داخلم که قورت میدن بنزین رو. نکنید این همه ظلم به مردم. هرچقدر تلاش میکنیم 50تومنم در ماه نمیتونیم پس انداز کنیم.

  • پاسخ

    در سهمیه ماه تیر در کارت سوخت من بجای 60 لیتر فقط 46 لیتر بنزین شارژ شده است امیدوارم که از این ماه کارت های همه بطور کامل شارز شود و دزدی صورت نگیرد.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها