موج
کدخبر : ۳۳۷۲۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337253

مجید محسنی مجد مدیر عامل گروه توسعه صنایع بهشهر:

با برگزاری مجمع عادی سالیانه با تصویب صورت های مالی سال ۱۳۹۸ و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اعضای حقوقی هیئت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز برای دو سال آتی مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، مجمع عادی سالیانه گروه توسعه صنایع بهشهر صبح روز شنبه ۲۱/۰۴/۱۳۹۹ در حالی برگزار گردید که بعلت شیوع دوباره کرونا و اعمال محدودیت های مجدد از سوی ستاد مقابله با کرونا جمع کثیری از سهامداران حقیقی امکان حضور در این مجمع را پیدا نکردند؛ در همین راستا با تمهیدات و اقدامات از پیش برنامه ریزی شده تمامی سهامداران شرکت توسعه صنایع بهشهر که اقدام به دریافت نام کاربری کرده بودند توانستند مجمع را بصورت آنلاین مشاهده نموده و سوال های مورد نظر خود را مطرح نمایند.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی مجمع به صورت رسمی کار خود را آغاز نموده و عباس بابا گل زاده کشتلی معاون امور شرکت های گروه توسعه ملی که ریاست مجمع را بر عهده داشت دستورات جلسه را بیان نموده و مجید محسنی مجد را جهت ارائه گزارش عملکرد شرکت توسعه صنایع بهشهر به جایگاه دعوت کرد.

محسنی مجد در ابتدای سخنان خود با تقدیر از سهامداران حقیقی و حقوقی حاضر در جلسه، مردم را وارثان و صاحبان اصلی توسعه صنایع بهشهر خوانده و تصریح کرد: در طی مدت شش ماه مدیریت خود در گروه توسعه صنایع بهشهر تمام توان و انرژی لازم را در راه تولید و افزایش سودآوری، با هدف توسعه اشتغال، تولید و ایجاد بهره وری گذاشته‌ام و با پروردگار خود عهد بسته ام که ذره ای از منافع مادی و معنوی سهامداران شرکت چشم پوشی نکنم.

وی در ادامه با برشمردن دستاوردهای و اهم اقدامات صورت پذیرفته در سال مالی ۱۳۹۸ این نتایج را حاصل تلاش همه همکاران خود در حوزه های مختلف عنوان نموده و ضمن تقدیر از هیئت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهرآنان را افرادی متخصص و متعهد به حفظ منافع همه سهامداران نام برد.

محسنی مجد در ادامه به تشریح برنامه های آتی شرکت در حوزه های گوناگون پرداخته و توجه به نیروی جوان متعهد به اصول شرکت توسعه صنایع بهشهر و استقبال از ایده ها و نظرات سهامداران در راستای جهش تولید و توسعه صنعت کشور و رفع معضل بیکاری را از مهمترین برنامه های اعلامی خود عنوان نمود.

در ادامه این مجمع علی ملکی عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت ها و مجامع گروه توسعه صنایع بهشهر نیز به بیان شرایط حال حاضر شرکت های گروه و برخی از استراتژی های پیش رو پرداخت.

این مجمع پس از اتخاذ و تصویب تصمیمات ذیل توسط سهامداران به کار خود پایان داد:

۱٫تصویب صورت های مالی شرکت برای سال مالی ۱۳۹۸

۲٫تصویب مبلغ ۱٫۵۶۷٫۵۰۰ میلیون ریال (به ازای هر سهم ۱۹۰ ریال) سود جهت تقسیم بین سهامداران از بابت عملکردسال ۱۳۹۸

۳٫انتخاب سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی جهت یک سال آتی

۴٫انتخاب روزنامه اطلاعات جهت درج آگهی های شرکت

۵٫انتخاب هیئت مدیره

بدین ترتیب شرکت های ذیل به عنوان اعضا حقوقی شرکت توسعه صنایع بهشهر به مدت دو سال انتخاب شدند:

  • سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام)
  • سرمایه گذاری توسعه ملی (سهامی عام)
  • خدمات مدیریت سرمایه مدار(سهامی عام)
  • سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان (سهامی عام)
  • سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری ( سهامی عام)
  • سرمایه گذاری غدیر ( سهامی عام)
  • سرمایه گذاری ملی ایران ( سهامی عام)
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها