موج
کدخبر : ۳۳۶۳۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336362

معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: امکان ویرایش اطلاعات برای کلیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا اطلاع ثانوی برقرار می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای از تمدید مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا اطلاع ثانوی خبر داد.

براین اساس متن این اطلاعیه به شرح زیر است؛

«پیرو اطلاعیه با عنوان «مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن» و با توجه به درخواست‌های مکرر متقاضیان محترم، به اطلاع می‌رساند که امکان ویرایش اطلاعات برای کلیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله دوم و ثبت نام پیامکی) که استعلامات آن ها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند تا اطلاع ثانوی برقرار می باشد.

لذا این متقاضیان می‌توانند همانند گذشته با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی، tem.mrud.ir، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    لطفا فکری به حال آن دسته از افراد زیاده خواه که با وجود داشتن خانه های قولنامه ای و ثبت نام در مسکن ملی و پذیرفته شدن 🤔 حق مستاجرین بیچاره ای چون ما را ضایع میکنند بکنید با تشکر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها