موج
کدخبر : ۳۳۵۵۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335550

محمد باقر قالیباف؛

رئیس مجلس گفت: با بیان اینکه امروز می توانیم نیروی جوان در حوزه اقتصاد دیجیتال را بزرگترین سرمایه ای دانست که در دنیا برای آن لحظه شماری می کنند، افزود: ایران جزو 5 کشور برتر دیناست که چنین ظرفیت بالایی دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رئیس مجلس با تاکید بر اینکه در مراسم افتتاح مرکز دیتا سنتر غرب و شمال غرب کشور با حضور وزیر ارتباطات و مدیرعامل همراه اول گفت: وقتی حرف از اقتصاد دیجتال می زنیم یعنی فرصتی برای جبران عقب ماندگی های گذشته است و باید در مدت کوتاهی دستاوردهای بزرگی داشته باشیم و اگر غفلت کنیم شکافی به وجود میاید که عقب ماندگی ما بیشتر از دنیا خواهد بود

محمد باقر قالیباف با بیان اینکه امروز می توانیم نیروی جوان در حوزه اقتصاد دیجیتال را بزرگترین سرمایه ای دانست که در دنیا برای آن لحظه شماری می کنند، افزود: ایران جزو 5 کشور برتر دیناست که چنین ظرفیت بالایی دارد.

او با اشاره به اینکه مجلس یازدهم به همه شرکت های دولتی، خصوصی و ... کمک می کند، افزود: حتی یک روستایی که به دنبال معرفی محصول خود از طریق اینترنت به دنیاست کمک خواهیم کرد تا به اهداف خود برسد.

رئیس مجلس با تاکید بر اینکه شهر تهران امروز 2 هزار فیبر نوری دارد، گفت: این ظرفیت بالایی در بخش زیرساخت است که همه شهرها می توانند این مسیر را دنبال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها