موج
کدخبر : ۳۳۳۵۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333575

محمد اسلامی:

وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح ملی مسکن هم آغاز شده و تلاش می‌شود نیازمندان واقعی از واحدهای مسکونی در قالب طرح ملی مسکن بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به استان اردیبل در بین خبرنگاران گفت: روند اجرای عملیات اجرایی پروژه بزگ راه آهن اردبیل-میانه در دو سال اخیر شتاب گرفته است و این پروژه تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.

وی افزود: با تکمیل عملیات اجرایی واحدهای پروژه مسکن مهر پرونده این طرح تا قبل از مرداد ماه در استان اردبیل بسته خواهد شد.

اسلامی تصریح کرد: طرح ملی مسکن هم آغاز شده و تلاش می‌شود نیازمندان واقعی از واحدهای مسکونی در قالب طرح ملی مسکن بهره‌مند شوند.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: هدف از سفر به استان اردبیل بازدید از روند اجرای پروژه‌های راه، راه آهن و مسکن ملی است و پروژه‌های زیادی در حوزه راه و شهرسازی در استان در حال اجرا است که تلاش می‌کنیم با تسهیل اجرای این طرح ها شاهد توسعه راه‌ها در این منطقه باشیم.

وی اظهار کرد: باند دوم فرودگاه اردبیل ازجمله طرح‌های حوزه راه است که در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: توسعه بزرگراه‌ها و راه‌های استان اردبیل به دلیل محرومیت زدایی و ایمن سازی نیز مورد توجه بوده و با جدیت پیگیری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها