موج
کدخبر : ۳۳۲۵۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332554

مراسم قرعه کشی ۱۵ هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده امروز شنبه آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم قرعه کشی ۱۵ هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده امروز شنبه ( ۱۷ خرداد) ساعت ۹ صبح با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهادهای ذیربط در ساپکو آغاز شد.

بر اساس اعلام ایران‌ خودرو، از مجموع متقاضیان ثبت نام خودرو در طرح فروش فوق العاده ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر خودرو رانا؛ ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر خودرو پارس، یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر پژو مدل ۲۰۶ و ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر پژو مدل slx ثبت نام کرده‌اند.

گفتنی است، طرح فروش فوق العاده خودرو به منظور ایجاد تعادل در بازار، بعد از عید فطر اجرا شد و به موجب آن ثبت نام و انتخاب محصول از ۷ تا ۱۴ خرداد به صورت شبانه روز انجام گرفت.

فرایند قرعه کشی با خودرو رانا آغاز شد؛ ۳۲۹ هزار و ۳۹۷ متقاضی برای ۶۳۰ خودرو وجود دارد و ۶۳ نفر هم به عنوان رزرو انتخاب خواهند شد. برای هر خودرو ۴۶۹ متقاضی وجود دارد.

لازم به ذکر است، اسامی رزرو تا پایان فرصت ۴۸ ساعته، محرمانه خواهد ماند و افرادی که فرایند واریز و ثبت نام خود را کامل نکنند، ظرفیت آن‌ها به اشخاص رزرو اختصاص پیدا خواهد کرد.

خودرو بعدی پژو اس ال ایکس است که ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر متقاضی و ۴ هزار نفر ظرفیت داشت که البته ۴۰۰ نفر هم به صورت رزرو انتخاب خواهند شد. نسبت سفارش به ظرفیت ۱۳۶ است، یعنی برای هر خودرو ۱۳۶ متقاضی وجود دارد.

همچنین برای ۲۰۶ معمولی نیز تعداد یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ متقاضی وجود دارد که با توجه به ۶ هزار و ۳۷۰ واحد ظرفیت، برای هر خودرو ۱۴۹ متقاضی وجود دارد.

در طرح فروش فوق العاده خودرو، ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر متقاضی خرید خودرو پارس بوده‌اند که با توجه به ظرفیت ۴ هزار دستگاهی این خودرو در این طرح، نسبت سفارش به ظرفیت ۵۴۲ است یعنی برای هر خودرو در این دسته ۵۴۲ متقاضی وجود دارد و همچنین ۴۰۰ نفر نیز در جایگاه رزرو برای این خودرو انتخاب خواهند شد.

تعداد متقاضی خرید خودرو پارس ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر
ظرفیت خودرو پارس  ۴ هزار دستگاه
نسبت سفارش به ظرفیت ۵۴۲ متقاضی
تعداد رزرو ۴۰۰ نفر
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها