موج
کدخبر : ۳۲۹۲۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329264

آذری جهرمی:

وزیر ارتباطات گفت: هیچ قطعی تا این لحظه در شبکه‌ی ارتباطی کشور به دلیل زلزله به‌وجود نیامده است، با توجه به هشدار ستاد مدیریت بحران مبنی بر احتمال وقوع پس ‌لرزه به همه‌ی واحدهای عملیات شبکه در اپراتورهای تلفن‌همراه و شرکت ارتباطات زیرساخت، اعلام آماده‌باش کردم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتدر توییتر نوشت: به دلیل وقوع زلزله، ترافیک تماس‌های صوتی شهر تهران چندین برابر شده است، لطفا برای آزادسازی کانال‌های صوتی، از امکان تماس با پیام‌رسان‌ها استفاده کنید، هم‌اکنون ترافیک شبکه‌ دیتا و اینترنت پایین‌تر از حد نرمال است.

او همچنین خاطرنشان کرد: هیچ قطعی تا این لحظه در شبکه‌ی ارتباطی کشور به دلیل زلزله به‌وجود نیامده است، با توجه به هشدار ستاد مدیریت بحران مبنی بر احتمال وقوع پس ‌لرزه به همه‌ی واحدهای عملیات شبکه در اپراتورهای تلفن‌همراه و شرکت ارتباطات زیرساخت، اعلام آماده‌باش کردم.

 جهرمی با انتشار توییت دیگری اعلام کرد: با اقدامات انجام‌شده ظرفیت تماس‌های صوتی افزایش یافت، امکان برقراری تماس‌ صوتی در شبکه‌ تلفن همراه بدون مشکل برای شهروندان فراهم است.

بیشتر بخوانید:

تهران لرزید/زلزله در ۱۹ اردیبهشت تهران را لرزاند

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها