موج
کدخبر : ۳۲۷۹۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327952

با امضای نوبخت صورت گرفت؛

بخشنامه اجرای طرح رتبه‌ بندی از طرف سازمان برنامه و بودجه آماده و با امضای اقای نوبخت امروز جهت اجرا به آموزش و پرورش ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در پنجمین نشست مشترک تشکل های فرهنگیان با رییس سازمان برنامه و بودجه نسبت به موارد ذیل اتخاذ تصمیم شد:

١- بخشنامه اجرای طرح رتبه‌بندی از طرف سازمان برنامه و بودجه آماده و با امضای اقای نوبخت امروز جهت اجرا به آموزش و پرورش ابلاغ شد.

۲- تاریخ اجرای رتبه بندی از اول فروردین ٩٩ خواهد بود و تا اواخر هفته بزرگداشت مقام معلم احکام صادر خواهد شد.

٣- ابتدا احکام افزایش ١٥ در صدی سالانه را صادر می‌کنند و سپس رتبه‌بندی اجرا می‌شود که این خود به نفع ما معلمان خواهد بود.

٤- کارگروه کارشناسی متشکل از مدیران سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور اداری و استخدامی، آموزش و پرورش و نمایندگانی از تشکل‌ها شکل گرفت تا پیش‌نویس لایحه رتبه‌بندی اصلی مصوّب مجلس را در اسرع وقت آماده و به جلسه ارائه نمایند.

٥- در خصوص موضوع بازنشستگان مباحثی مطرح شد و قرار شد پیگیری ویژه‌ای انجام پذیرد و گزارشی از نحوه اجرای طرح همسان‌سازی را اماده و برای بررسی به جلسه ارائه گردد.

٦- موضوعات مدرک دوم معلمان، حق‌الزحمه مدیران نوبت دوم، معلمان پیمانی، قراردادی، نیروهای خدماتی، دکتر معلم‌ها، عدم پرداخت حق‌الزحمه امتحانات و حق التدریس معلمان و پاداش بازنشستگان مطرح شد همچنین مقرر گردید درجلسه دوشنبه هفته آینده به صورت خاص بر روی خواسته دکترمعلم‌ها بحث و بررسی و اتخاذ تصمیم گردد و در جلسات بعدی موضوعات بررسی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    اقای حاج میرزایی ونوبخت لطفا رتبه بندی را برای پاداش بازنشسته های مهر ۹۸ مانند سال ۹۴ اجرا کنید

  • پاسخ

    لام آیابازنشستگان نیمه اول 98 که بانیمه دوم واختلاف یک روز در بازنشستگی واختلاف 15 الی20 میلیونی در پرداخت پاداش را به خاطر یک روزحل می شود یانه ممنون

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها