موج
کدخبر : ۳۲۴۶۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324688

رییس هیات مدیره منطقه آزاد ارس

محسن نریمان ضمن تشریح عملکرد هیات مدیره ارس در سال گذشته گفت: تصمیمات اتخاذ شده در این هیات در راستای اهداف و استراتژی سازمان با رویکرد تامین حداکثری مصالح و منافع ملی و منطقه ای صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس گفت: تصمیمات گرفته شده در هیات مدیره ارس در طول سال 98 با رویکرد تامین حداکثری مصالح و منافع ملی و منطقه ای برای حرکت پرشتاب و متوازن در راستای حل مشکلات اقتصادی، بهبود فضای کسب و کار، رونق تولید و مقابله موثر با تحریم ها صورت پذیرفته است.

نریمان به اقدامات انجام شده اشاره کرد و افزود: در راستای استراتژی های کلان سازمان منطقه آزاد ارس در طول یکسال گذشته 23 جلسه تشکیل شد که ماحصل این جلسات 168 مصوبه می باشد که مهمترین این مصوبات مربوط به موضوعات اقتصادی، تسهیل و حمایت از سرمایه گذاری و توسعه تجارت و بازرگانی بود.

وی در ادامه عنوان کرد: موضوعات مربط به حوزه عمرانی و زیربنایی، توسعه مدیریت، افزایش درآمد و تعدیل هزینه های غیرضروری ارس از دیگر مواردی بود که در چارچوب مقررات و قوانین تصمیمات مناسبی اتخاذ و ابلاغ گردید.

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس در پایان گفت: در سال پیش رو نیز با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تداوم تحریم ها و نیز تاثیر ویروس کرونا بر محیط کلان اقتصادی و عمرانی و با توجه به تداوم تحریم ها و شرایط و پیامدهای پساکرونایی، راهبردهای اساسی توسط هیات مدیره با محوریت جهش تولید بزودی تعیین و ابلاغ خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها