موج
کدخبر : ۳۲۳۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323003

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد؛

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اهدای ۹۰ هزار کاور کفش یکبار مصرف از سوی شرکت سام سرویس (سهامی خاص) برای استفاده کادر درمانی در مراکز درمانی، بیمارستانی و نقاهتگاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد نصیری رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر امروز از اهدای ۹۰ هزار کاور کفش یکبار مصرف از سوی شرکت سام سرویس (سهامی خاص) برای استفاده کادر درمانی در مراکز درمانی، بیمارستانی و نقاهتگاهی خبر داد و گفت: این شمار کاور کفش یکبار مصرف در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی از سوی شرکت سام سرویس به عنوان یک بنگاه اقتصادی با جمعیت هلال احمر و در راستای کمک به درمان و بهبود بیماران کرونایی اهدا شده است.

وی ادامه داد: قرار است از این کاورهای کفش یکبار مصرف بیمارستانی برای ورود به اتاق عمل یا بخش های سی سی یو و ای سی یو به مراکز حساس درمانی جهت جلوگیری از انتقال ویروس و آلودگی و همچنین گرد و غبار به بیماران و کادر درمانی استفاده شود.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه بزرگترین مشکل در مراکز بیمارستانی و اتاق های تمیز، وارد شدن گرد و غبار و آلودگی می باشد که عمده ترین راه ورود آن از طریق کفش ها است اضافه کرد: این محموله اهدایی و بشردوستانه کاور کفش های یکبار مصرف از سوی شرکت سام سرویس طی مراسمی رسمی به بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر تحویل شد.

ارائه خدمات حمایتی و اجتماعی به نیازمندان و آسیب پذیرترین افراد جامعه با استفاده از منابع و کمک های داوطلبانه خیرین و داوطلبان از جمله وظایف سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر است.

خدمات داوطلبانه افتخاری است و برای خدمت داوطلبانه وجهی دریافت نمی شود، جنبه بشردوستانه، خیرخواهانه و عام المنفعه دارد و در ارائه خدمت داوطلبانه بین افراد تبعیض قائل نمی شود، این خدمات داوطلبانه فاقد هرگونه تمایلات منفعت طلبانه است و در آن اهداف خاص سیاسی، اقتصادی و نظایر آن دنبال نمی شود، شرایط و زمان انجام خدمات داوطلبانه، طبق موقعیت و شرایط مختلف مانند زمان جنگ، صلح، بلایای طبیعی و نظایر آن تفاوت می کند، این فعالیت ها در اوقات فراغت داوطلب و به صورت غیررسمی انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها