موج
کدخبر : ۳۲۲۰۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322033

شرکت توانیر با ارسال ابلاغیه‌ای خطاب به مدیران عامل شرکت‌ های برق منطقه‌ ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور، مواردی را برای همکاری با مشترکان در خصوص دریافت هزینه برق مصرفی آنان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، شرکت توانیر با ارسال ابلاغیه‌ای خطاب به مدیران عامل شرکت‌ های برق منطقه‌ ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور، مواردی را برای همکاری با مشترکان در خصوص دریافت هزینه برق مصرفی آنان اعلام کرد.

دراین ابلاغیه که با امضای محمد حسن متولی زاده، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر ارسال شده، خاطرنشان شده است: با توجه به شرایط به وجود آمده و لزوم ایجاد تسهیلات برای آن دسته از متقاضیان و مشترکان محترم برق که درگیر مسائل جانبی مربوط به کرونا هستند، ترتیبی اتخاذ شود تا ضمن آمادگی و پایداری شبکه برق، اقدامات زیر به عمل آورند.

۱- شرکت‌ها مکلفند نسبت به ارائه خدمات غیرحضوری و فروش و خدمات پس از فروش اقدام و ضمن اطلاع رسانی عمومی، تسهیلات لازم در این زمینه را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

۲- به آن دسته از مشترکان خانگی و یا سایر مصارف آمپری که در خواست استمهال هزینه‌های برق مصرفی را دارند، تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۹ مهلت پرداخت داده شود.

۳- هزینه انشعاب درخواستی متقاضیان برق در اقساط سه ماهه دریافت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها