موج
کدخبر : ۳۲۱۵۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321583

کورش پرویزیان در یادداشتی به مناسبت درگذشت همکاران شبکه بانکی نوشت: ضمن ابراز همدردی با خانواده های معزز این عزیزان، این ضایعه تلخ و اسفناک را به خانواده های معزی ، هم میهنان عزیز و همکاران تلاشگر در نظام بانکی تسلیت عرض می نمایم.

به گزارش خبرگزاری موج، کورش پرویزیان ، رییس کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی در یادداشتی نوشت: در این روزها که همه مردم عزیز کشور در گیر مبارزه سخت با شیوع بیماری ناشی از گسترش ویروس کرونا هستند، همکاران جان برکف نظام بانکی در خط مقدم جهاد اقتصادی، جانانه به ارائه خدمت به هم میهنان گرامی، مشغول هستند. با وجود همه مخاطرات روزانه، همکاران فداکار با تمام توان و با گشاده رویی، توفیق استمرار خدمات به هم وطنان را داشته، تا بلکه بخشی  از آلام مردم در این روزها را کم نمایند. در مسیر انجام این وظیفه سنگین و جهادی، خبرها با تاسف بیانگر  درگیر شدن شماری از ایشان بوده و متاسفانه عده ای از این عزیزان نیز دعوت حق را لبیک  گفته و به دیار باقی شتافتند. 

ضمن ابراز همدردی با خانواده های معزز این عزیزان، این ضایعه تلخ و اسفناک را به خانواده های معزی ، هم میهنان عزیز و همکاران تلاشگر در نظام بانکی تسلیت عرض می نمایم. آرزوی رحمت و مغفرت الهی برای عزیزان از دست رفته، رفع بلا و شفای عاجل همکاران بیمار را از خداوند سبحان طلب دارم و تردیدی نیست که این جانفشانی و فداکاری در تاریخ نظام بانکی، ماندگار و یاد و خاطره همکاران در گذشته جاودان خواهد ماند.

کورش پرویزیان

رییس کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها