موج
کدخبر : ۳۲۱۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321370

اندکی تامل در تعداد فوت شدگان نظام بانکی در قیاس با کسانی که در خط مقدم دفاع از بیماران مبتلا به ویروس هستند نشان دهنده سوراخ بزرگ موجود در کشتی سلامت جامعه در مقابل کرونا است.

به گزارش خبرگزاری موج، این روزها که کرونا بیداد می کند تصمیم گیری های جزیره ای و بدون تفکر باعث سوراخ شدن کشتی سلامت مردم و جامعه شده است و پایان آن غرق شدن  کشتی است.

تعطیلی مجلس، نماز جمعه، مدارس و ... اقدامات خوبی است ولی اگر همه کانون های تجمع مردم و انتقال بیماری همزمان کنترل نشود آن اقدامات هم عبث و بیهوده خواهد بود.

فقط اندکی تامل در تعداد فوت شدگان نظام بانکی در قیاس با کسانی که در خط مقدم دفاع از بیماران مبتلا به ویروس هستند نشان دهنده سوراخ بزرگ موجود در کشتی سلامت جامعه در مقابل  کرونا است.

در این روزها بدلیل عدم توجه و تصمیم درست مسئولین،عدم همراهی مردم و ... ازدحام در شعب بانک ها زیاد بوده و بدلیل تردد زیاد مردم و رد و بدل شدن پول که از آلوده ترین موارد در انتقال بیماری است باعث شده تا تعداد زیادی از کارکنان بانک ها مبتلا به بیماری شده و ۶ نفر از آنها فوت نمایند.

عدم وجود تجهیزات و وسایل بهداشتی نیز باعث افزایش این مشکلات گردیده است.

به گفته کارکنان بانک ها در حال حاضر در تعدادی از شعب شهر قم همکاران حتی با تب بالا بدلیل کسر کادر و عدم امکان استراحت و مرخصی در شعب حضور دارند.

در شهر قم حتی شعب بانک در خیابان بیمارستان کامکاران که اولین بیمارستان قرنطینه بیماران کرونایی هست نیز تعطیل نشده و ازدحام در شعبه وجود دارد.

کارکنان بانک ها بخشی از این جامعه هستند و مبتلا شدن آنها به مثابه مبتلا شدن خانواده آنها و تکثیر بیماری در جامعه است.

فقط یکبار بخاطر خودمان و بخاطر همه مردم برخلاف روزهای آلودگی هوا ،برف و یخبندان و ... که کارکنان بانک همیشه استثنا می شوند به آنها توجه کنیم .

تا زمانی که مردم در شعب بانک حضور داشته باشند ، سلامت به مقصد رسیدن این کشتی غیر ممکن خواهد بود‌.

درود بر ارواح پاک ۶ کارمند بانک فوت شده بر اثر کرونا و درود بر خانواده ی آنها که عزیزشان نه فرشته محسوب شد و نه شهید و ...

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    انا لله و انا الیه راجعون
    با درود و احترام به ارواح پاک این خدمتگذاران صدیق
    فوت این عزیزان بر اثر جنگ بیولوژیکی دشمن بوده و قطعا نزد پرورگارشان اجر شهید را خواهند داشت

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها